تبیان، دستیار زندگی
در سناریوی اصلی «نابرده رنج» جابر به جای عماد قرار بود به عنوان مسافرکش در زمان حاضر دیده شود ولی به دلیل اختلاف میان بازیگر نقش جابر و کارگردان، ادامه بازی نقش جابر در نهایت حذف شده و او نیز در کنار اسد، آن هم در دیالوگ مرضیه، شهید معرفی شد!
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«جابر» به جای «عماد» شهید شد!

کدام بخش از سریال «نابرده رنج» تغییر یافت؟

در سناریوی اصلی «نابرده رنج» جابر به جای عماد قرار بود به عنوان مسافرکش در زمان حاضر دیده شود ولی به دلیل اختلاف میان بازیگر نقش جابر و کارگردان، ادامه بازی نقش جابر در نهایت حذف شده و او نیز در کنار اسد، آن هم در دیالوگ مرضیه، شهید معرفی شد!


بالاخره پس از هشت هفته سریال «نابرده رنج» هم به پایان رسید!

سام درخشانی در سریال نابرده رنج

سریالی که سازنده اش علیرضا بذرافشان تا توانسته بود در مدح آن سخن گفته بود و آن را یکی از بهترینهای صداوسیما طی سالهای اخیر دانسته بود(!) در حالی به پایان رسید که تقریبا از یک هفته قبل شایعاتی درباره تغییر پایان بندی این سریال در محافل خبری پیچید و جالب اینکه این شایعات خیلی زود رنگ واقعیت هم به خود گرفت.

ماجرا از این قرار بود که میلاد کیمرام(بازیگر نقش جابر) از جمله بازیگران این کار از کارگردان خواسته بود در تیتراژ نهایی سریال نام وی کنار نام بازیگران اصلی کار یعنی سام درخشانی و کامبیز دیرباز قرار گیرد اما بذرافشان، زیربار این خواسته نامعقول وی نرفته و به این ترتیب کیمرام از حضور در قسمتهای آخر سریال سرباز زده و اسباب تغییر پایان داستان را ایجاد کرد.

در روایتی که برای پایان این سریال در نظر گرفته شده بود، وقتی قصه به زمان حال می‌رسید، مخاطب شاهد این ‌بود که جابر(میلاد کیمرام) سالها پیش با مرضیه (سحر دولتشاهی) ازدواج کرده و به آرامگاه اسد و عماد (دیرباز و درخشانی) می‌روند و مشخص می‌شود که آن دو شهید شده‌اند.

گفته می‌شود جابر به جای عماد قرار بود به عنوان مسافرکش در زمان حاضر دیده شود ولی با وجود در خواست کیمرام و زیربار نرفتن بذرافشان، ادامه بازی نقش جابر در نهایت حذف شده و او نیز در کنار اسد، آن هم در دیالوگ مرضیه، شهید معرفی می‌شود

گفته می‌شود جابر به جای عماد قرار بود به عنوان مسافرکش در زمان حاضر دیده شود ولی با وجود در خواست کیمرام و زیربار نرفتن بذرافشان، ادامه بازی نقش جابر در نهایت حذف شده و او نیز در کنار اسد، آن هم در دیالوگ مرضیه، شهید معرفی می‌شود.به همین دلیل، ناگزیر سازندگان عماد و مرضیه را در پایان سریال به شکل بی‌ربطی کنار یکدیگر قرار دادند تا ماجرا ختم به خیر شود!

بدتر از تغییر پایان بندی سریال اقدام مسئولان صداوسیما بود که قسمت پایانی این سریال را به دو بخش تبدیل کردند تا بتوانند به واسطه استقبال نصفه و نیمه ای که از این سریال صورت گرفته بود، حجم آگهیهای دریافت شده برای پخش در فواصل زمانی مرتبط با این سریال را دو برابر کنند!

سینما و تلویزیون تبیان


شبکه ایران