تبیان، دستیار زندگی
مدیر ستاد اجرایی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: همه غرفه‎های بخش فروش نمایشگاه قرآن موظف به داشتن کارت‌خوان هستند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برخورداری غرفه‎های فروش نمایشگاه قرآن از کارت‌خوان

دستگاه کارت خوان

مدیر ستاد اجرایی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: همه غرفه‎های بخش فروش نمایشگاه قرآن موظف به داشتن کارت‌خوان هستند.

به گزارش روابط عمومی، حسین صفری؛ مدیر ستاد اجرایی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن با اعلام این خبر افزود: قبل از نمایشگاه طی فراخوانی از ناشران شرکت کننده در قسمت فروش درخواست شد تا اطلاعات مورد نیاز برای نصب دستگاه کارت خوان را در اختیار ستاد اجرایی قرار دهند و بر این اساس برای تمامی ناشرانی که اطلاعات لازم را از طریق فرم مربوطه در اختیار ما قرار دادند این دستگاه نصب شده است.

وی گفت: با این وجود ما به برخی ناشرانی که موفق به تکمیل و ارسال اطلاعات نشدند این فرصت را داده‏ایم تا با ارائه فرم مربوطه به ستاد اجرایی نمایشگاه قرآن ، حداکثر تا 48 ساعت خدمات دستگاه کارت خوان را به مراجعه کنندگان ارائه دهند.

صفری با تأکید بر اینکه دستگاه کارت خوان سند مالی ناشران است و نباید اطلاعات نادرست در آن ثبت شود، تصریح کرد: تمامی غرفه‎های بخش فروش موظف به داشتن کارت خوان و ارائه خدمات آن به بازدیدکنندگان هستند و چنانچه غرفه‎ای خلاف این عمل کند، تخلف از آیین نامه محسوب می‎شود.

مدیر ستاد اجرایی نوزدهمین دوره نمایشگاه با اشاره به روند مطلوب برگزاری نمایشگاه قرآن گفت: با توجه به زمان و مساحت محدودی که در اختیار داشتیم، امسال نمایشگاه را طوری مهندسی کردیم که بخشها به لحا0محتوایی نزدیک به هم باشند و ضمن تسهیل در دسترسی مراجعه کنندگان، ما نیز ارزیابی مناسبی از برپایی نمایشگاه قرآن درچنین فضایی داشته باشیم.

تنظیم: هومن بهلولی