تبیان، دستیار زندگی
«محمد كمالی»، معاون امور اجرایی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم، در گفت‌و گو با خبرنگاران با بیان این مطلب گفت: در نمایشگاه امسال تنها غرفه‌هایی كه برخی سازمان‌ها، نهاد‌ها و موسسات به صورت خودساز دارند، باقی مانده كه به آنها نیز ابلاغ كرده‌ایم
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

معاون امور اجرایی نمایشگاه:

امور سازه‌ای و غرفه‌بندی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن پایان یافت

محمد کمالی

«محمد كمالی»، معاون امور اجرایی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم، در گفت‌و گو با خبرنگاران با بیان این مطلب گفت: در نمایشگاه امسال تنها غرفه‌هایی كه برخی سازمان‌ها، نهاد‌ها و موسسات به صورت خودساز دارند، باقی مانده كه به آنها نیز ابلاغ كرده‌ایم كه باید طبق جدول زمان‌بندی طی یكی دو روز آینده اقدام به اجرای دکور غرفه‌های مورد نظر كنند.

معاون امور اجرایی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم اظهار كرد: اگر غرفه‌های خودسازی كه عنوان شد تا چند روز آینده اجرا و نصب شود، كار غرفه‌بندی تمام نمایشگاه انجام شده است و منتظر حضور غرفه داران خواهیم بود.

كمالی تصریح كرد: جانمایی بخش كمیته رفاهی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم بر روی نقشه نمایشگاه انجام شده و از چند روز آینده كارهای این بخش نیز اجرایی خواهد شد و این كمیته در مكان‌های مورد نظر مستقر می‌شود.

وی گفت: مكان اسقرار كمیته اطلاع‌رسانی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم نیز در روی نقشه نمایشگاه مشخص شده و در دو روز آینده كارهای اجرایی این بخش نیز انجام خواهد شد.

معاون امور اجرایی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم عنوان كرد: كارهای اجرایی نمایشگاه چهار روز مانده به افتتاح پایان می‌پذیرد و در چهار روز باقی‌مانده نقاط ضعف‌های احتمالی برطرف می‌شود.

كمالی بیان كرد: زیرساخت‌های نمایشگاه امسال مانند اینترنت، تلفن و ... با كمك دستگاه‌هایی كه متولی این امر هستند مانند شهرداری تهران، مخابرات، برق استان تهران، ستاد مبارزه با بحران، اورژانس، آتش‌نشانی و ... آماده می‌شود و تفاهم‌نامه‌هایی با دستگاه‌های ذیربط در 20 روز گذشته امضاء شده و آنها قبل از شروع نمایشگاه در مكان‌های مورد نظر مستقر می‌شوند.

وی در پایان افزود: با حمایت‌های دکتر قالیباف، شهردار تهران و بافنده، معاون خدمات شهری شهرداری تهران، تبلیغات نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم در سطح شهر تهران انجام می‌شود، همچنین از موسسات قرآنی شهرستان‌های كشور برای حضور در این دوره از نمایشگاه دعوت به عمل آورده‌ایم .

تنظیم: هومن بهلولی