سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
«سیداحمد موسوی»، مدیر كمیته تسهیلات رفاهی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم، در گفت‌وگو با خبرنگاران، با بیان این مطلب گفت: این كمیته مجموعه برنامه‌های رفاهی كه در طول نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم باید برای بازدیدكنندگان و كاركنان مستقر در
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مدیر كمیته تسهیلات رفاهی خبر داد:

اجرایی شدن 90 درصد برنامه‌های كمیته تسهیلات رفاهی نمایشگاه بین‌المللی قرآن

سید احمد موسوی

«سیداحمد موسوی»، مدیر كمیته تسهیلات رفاهی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم، در گفت‌وگو با خبرنگاران، با بیان این مطلب گفت: این كمیته مجموعه برنامه‌های رفاهی كه در طول نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم باید برای بازدیدكنندگان و كاركنان مستقر در نمایشگاه ایجاد شود را حمایت و پشتیبانی می‌كند.

وی در ادامه افزود: از جمله مواردی كه در دستور كار این كمیته قرار دارد، می‌توان به خدمات اورژانس، آتش‌نشانی، هلال احمر، بهداشت و درمان، اداره نظارت بر تغذیه، ستاد بحران شهر تهران و ... اشاره كرد.

مدیر كمیته تسهیلات رفاهی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم اظهار كرد: یكی از مباحثی كه در این كمیته مورد توجه قرار می‌گیرد، بحث ایمنی كاركنان نمایشگاه و بازدیدكنندگان نمایشگاه بین‌المللی قرآن است، همچنین در بخش خدماتی بحث توزیع افطاری، تامین اسكان بازدیدكنندگان و ... از دیگر وظایف این كمیته در طول برگزاری نمایشگاه است.

موسوی تصریح كرد: در بخش حمل و نقل این كمیته مسئول ساماندهی تاكسی‌ها، اتوبوسرانی و حمل و نقل رایگان بازدیدكنندگان است، البته این خدمات یكی از كارهای بسیار ظریف و مهم این كمیته است، همچنین امسال نسبت به سال گذشته چند بخش به این كمیته افزوده شده تا بتوانیم به این وسیله خدمات بیشتر و بهتری را ارائه كنیم.

وی گفت: بخش سرگرمی كودكان از بخش‌های جدید نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم است، مانند ایجاد شهربازی كه جذابیت خاصی داشته باشد و بتواند یك اوقات فراغتی را برای كودكان در نمایشگاه به وجود آورد تا كودكان در كنار فراگیری مسائل قرآنی به بازی نیز بپردازند و از نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم خاطره زیبایی در ذهن داشته باشند.

مدیر كمیته تسهیلات رفاهی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم بیان كرد: امسال توزیع افطاری با سبك جدیدی در نمایشگاه اجرا خواهد شد و مانند مساجد و اماكن متبركه سفره افطاری برای بازدیدكنندگان گسترده خواهد شد.

موسوی عنوان كرد: این كمیته تاكنون 90 درصد برنامه‌ها را اجرایی كرده و به صورت كامل توافقات را با نهاد‌های مرتبط انجام داده‌ است و تا چند روز آینده مرحله نهایی اجرای فعالیت‌ها را آغاز می‌كنیم، همچنین مكان‌یابی‌ها مشخص شده و امكانات اولیه در آنجا مستقر شده است.

وی همچنین بیان كرد: این كمیته تنها منتظر آغاز به كار نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم است، همچنین سه روز قبل از افتتاح نمایشگاه بخش‌های این كمیته فعال خواهند شد به طوری که در بخش اورژانس حدود 13 نفر، در بخش آتش‌نشانی 13 نفر، ستاد بحران سه نفر و در خود كمیته نیز 15 نفر فعالیت می کنند.

مدیر كمیته تسهیلات رفاهی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن كریم تصریح كرد: سازمان انتقال خون نیز مانند سال‌های گذشته در جنب نمازخانه روبروی نمایشگاه مستقر می‌شود تا به بازدیدكنندگانی كه تمایل به اهداء خون دارند، خدمات‌رسانی كند.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین