سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
«محمد صفری» مدیر اجرایی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به دسته‌بندی فعالیت‌های اجرایی در این دوره از برگزاری نمایشگاه، بیان کرد: با توجه به فشردگی زمانی اجرای این دوره از نمایشگاه تلاش شد تا با تعیین یک جدول
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مدیر اجرایی نمایشگاه بین‌المللی قرآن:

رویکرد اجرایی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کیفی‌گرایی است

محمد صفری

«محمد صفری» مدیر اجرایی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به دسته‌بندی فعالیت‌های اجرایی در این دوره از برگزاری نمایشگاه، بیان کرد: با توجه به فشردگی زمانی اجرای این دوره از نمایشگاه تلاش شد تا با تعیین یک جدول زمان‌بندی شده فعالیت بخش‌های مختلف نمایشگاه را در سال جاری به نوعی ساماندهی کنیم که بر این اساس تاکنون فعالیت اجرایی ما ادامه داشته است.

وی همچنین با اشاره به جانمایی بخش‌های مختلف نمایشگاه در این دوره از برگزاری خود، افزود: تمامی بخش‌های نمایشگاه در سال جاری جانمایی شده است و فضاهای لازم اختصاص داده شده است. اتفاق خوبی که در این زمینه امسال در حال رخ دادن است، حرکت برخی از شرکت کنندگان به سمت دکورسازی و غرفه‌سازی به صورت ویژه و اختصاصی است.

وی با اشاره به اتخاذ رویکرد کیفی در این دوره از نمایشگاه، تصریح کرد: با توجه به افزایش حجم فعالیت‌ها و موضوعات و با توجه به اینکه متراژ غرفه‌های ما در سال جاری با کمترین تغییر همراه بوده است، سعی کردیم در تخصیص غرفه‌ها با کاستی همراه نشویم ولی با این حال برخی از فضاها به اندازه‌ای کمتر از میزان درخواستی تخصیص یافت.

صفری در ادامه با اشاره به افزایش متراژ بخش هنر مفهومی به هفت برابر سال گذشته، گفت: بخش هنر مفهومی امسال در مکانی خارج از شبستان مصلی برای مخاطبان به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

مدیر اجرایی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن همچنین با اشاره به سمت‌و‌سودهی به اطلاع‌رسانی محیطی در نمایشگاه امسال، اظهار کرد: فضای راهروها در نمایشگاه امسال عریض‌تر شده است و بر همین اساس امکان اطلاع‌رسانی محیطی در نمایشگاه بسیار بیشتر از قبل فراهم است.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین