سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
مدیر بخش آموزش نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن با بیان اینکه 140 برنامه برای بخش آموزش طراحی شده است، حفظ فشرده قرآن در 30 شبانه روز، گفتمان های قرآنی، محافل انس با قرآن کریم، کرسی های آزاد اندیشی از منظر قرآن کریم را از جمله این برنامه ها برشمرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پیش بینی 140 برنامه برای بخش آموزش نمایشگاه قرآن

نمایشگاه قرآن

مدیر بخش آموزش نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن با بیان اینکه 140 برنامه برای بخش آموزش طراحی شده است، حفظ فشرده قرآن در 30 شبانه روز، گفتمان های قرآنی، محافل انس با قرآن کریم، کرسی های آزاد اندیشی از منظر قرآن کریم را از جمله این برنامه ها برشمرد. مدیر بخش آموزش نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن با بیان اینکه 140 برنامه برای بخش آموزش طراحی شده است، حفظ فشرده قرآن در 30 شبانه روز، گفتمان های قرآنی، محافل انس با قرآن کریم، کرسی های آزاد اندیشی از منظر قرآن کریم را از جمله این برنامه ها برشمرد.

به گزارش روابط عمومی، محمد بنیادی مدیر بخش آموزش نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، گفت: در این دوره از نمایشگاه، وزارت آموزش و پروش به گونه ای شرکت می کند که بازدیدکنندگان به ویژه نوجوانان و جوانان این بخش را در یک نگاه مشاهده کنند و از مدرسه حفظ و قرائت قرآن کریم بهرمند شوند، به همین جهت تا کنون بیش از شش جلسه کاری با عوامل اجرایی این بخش در حوزه ستادی داشته ایم که در این جلسات 140 فعالیت برای نمایشگاه تعریف شده است.

وی گفت: یکی از نکات بسیار برجسته ای که در این نمایشگاه پیگیری می شود، اعلام طرح حفظ فشرده قرآن کریم است که علاقمندان می توانند در مدت 30 شبانه روز با توجه به شروع و پایان نمایشگاه قرآن در این طرح ثبت نام کنند.

مدیر بخش آموزش نوزدهمین نمایشگاه قرآن عنوان کرد: کسانی که بتوانند در مدت یاد شده، از یک جزء تا کل قرآن کریم را حفظ کنند، جوایز نفیسی دریافت می کنند.

بنیادی یادآور شد: حضور برای تمام گروه های سنی و مقاطع تحصیلی مختلف در این طرح آزاد است و این طرح به صورت کلاس حفظ و کرسی قرائت قرآن کریم برگزار می شود و افراد می توانند با مراجعه به این بخش در این طرح ثبت نام و سپس تست اولیه از آنان انجام می شود.

وی اظهار کرد: این افراد هر روز در این مجموعه مستقر شده، محفوظات خود را به استاد راهنما ارائه می کنند و در انتهای نمایشگاه همایش حفاظ قرآن برگزار می شود، همچنین کرسی های قرائت قرآن کریم، گفتمان های قرآنی، محافل انس با قرآن کریم، کرسی های آزاد اندیشی از منظر قرآن کریم در این بخش برگزار می شود.

مدیر بخش آموزش نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن تصریح کرد: برنامه قرآن بخوانید و جایزه بگیرید ویژه کودکان در مقطع مهد های کودک و پیش دبستانی در این نمایشگاه در نظر گرفته شده، تا به این وسیله خردسالان و کودکان در هنگام بازدید، از قرآن کریم بهره برند.

بنیادی در پایان افزود: برنامه های بخش آموزش نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن در قالب 140 برنامه قرآنی ارائه می شود، این بخش دارای 32 غرفه و یک سالن اجتماعات با طراحی مدرسه قرآن با هویت اسلامی، ایرانی است.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین