سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
روزانه به جای 4 ساعت برنامه 6 ساعت برنامه پخش خواهد شد و هر برنامه بعد از 6 ساعت به استثنای چند برنامه از جمله اتاق خبر تکرار می شوند . شبکه من و تو 1 سرگرم کننده تر میشه و بزودی چند سریال جالب را شاهد خواهید بود
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 علت حذف من و تو 2


"روزانه به جای 4 ساعت برنامه 6 ساعت برنامه پخش خواهد شد و هر برنامه بعد از 6 ساعت به استثنای چند برنامه از جمله "اتاق خبر" تکرار می شوند . شبکه من و تو 1 سرگرم کننده تر میشه و بزودی چند سریال جالب را شاهد خواهید بود .

 من و تو 2

گویا دیپلماسی عمومی "روباه پیر" در دوران استعمار نو و فرانو ، امیدوار است که مخاطب ایرانی با هر ذائقه و نیازی به رسانه ، اعم از اطلاع‌ یابی و خبر ، یا سرگرمی و تفریحی ، از روبه ‌روی شبکه‌ های فارسی زبان انگلیسی (پشتیبانی انگلیس) ، جای دیگری نرود  .

در روزهای اخیر با حمایت بنگاه خبر پراکنی "بی بی سی" در راستای جنگ نرم بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران ، شبکه ی تلویزیونی به نام "من و تو" تاسیس شده است که به پخش برنامه هایی مانند موسیقی های راک و برنامه های مربوط به شومن های لس آنجلسی می پردازد .

شبکه ی تلویزیونی "من و تو 2" که پس از شبکه "من و تو 1" راه اندازی شده بود ، برنامه‌ های خود را با اهدافی پیدا و پنهان و با اتکا به سرگرمی‌ های متنوعی ادامه می داد   برنامه های این شبکه (من و تو 2) عبارتند از : دانش جنگ افزار ها (نارنجک های تکه ای، آناناسی و آر) ، کاوش‌های باستانی ، شگفتی‌های دنیای امروزی ، سفر به آینده ، مدارک گم شده ،  زمان فاجعه ، و ... .

اما نکته ی قابل توجه آن است که مسئولین این شبکه عمده زمان پخش برنامه های "من و تو 2" را به پخش موسیقی راک و شیطان پرستی اختصاص داده بودند که جای تامل و تعجب فراوان داشت زیرا هیچ تناسبی بین این برنامه (موسیقی شیطان پرستانه) و برنامه های دیگر این شبکه که عمدتا مستند بودند وجود نداشت . موسیقی هایی که در آن ها آشکارا متن هایی با مضامین شیطان پرستانه خوانده و اعمال مربوط به شیطان پرستان اِعمال می شد .             

شبکه ی تلویزیونی "من و تو 2" که پس از شبکه "من و تو 1" راه اندازی شده بود ، برنامه‌ های خود را با اهدافی پیدا و پنهان و با اتکا به سرگرمی‌ های متنوعی ادامه می داد

 

شبکه ی من و تو 2 پس از گذشت مدت زمانی کوتاه ناگهان اعلام نمود که از این پس برنامه‌ های خود را تنها در قالب یک شبکه پخش می ‌‌کند و بدین ترتیب به یک باره شبکه ی "من و تو 2" حذف شد .

این جریان در حالی اتفاق افتاد که اکثر سایت ها و وبگاه های مرتبط با این شبکه قطع پخش "من و تو 2" را دلیل تغییرات جدید اعلام کردند که تغییرات از این قرار می باشد :

 من و تو 2

"روزانه به جای 4 ساعت برنامه 6 ساعت برنامه پخش خواهد شد و هر برنامه بعد از 6 ساعت به استثنای چند برنامه از جمله "اتاق خبر" تکرار می شوند . در ضمن گرافیک زمان برنامه ها عوض شده و جای خود را به گرافیک شیکتری داده است .

شبکه من و تو 1 سرگرم کننده تر میشه و بزودی چند سریال جالب را شاهد خواهید بود ."

 

البته این اطلاعیه ها مستند نبوده و علت اصلی این تصمیم در هاله ای از ابهام قرار دارد ، اما برخی دلایل احتمالی متوقف سازی "من و تو 2" عبارتند از :

- کمبود بودجه

- عدم تاثیر گذاری لازم بر مخاطب

- متمرکز سازی مخاطبین بر یک شبکه

- ناتوانی در جذب آگهی

- مظلوم‌ نمایی و تلاش به جهت جذب منابع مالی خارجی

اما آن چه که حائز اهمیت می باشد این است که پس از گذشت حدود دو ماه از توقف این شبکه هنوز هم علت اصلی این جریان آشکار نشده و مسئولین آن نه در سایت های مربوطه و نه در شبکه ی "من و تو 1" حرفی از حذف آن به میان نمی آورند ، که البته این موضوع نیز قابل تامل است .

فرآوری :آزاده مرنی

بخش ارتباطات تبیان


منابع:خبر آنلاین/ البرز نیوز

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین