تبیان، دستیار زندگی
مدیر كل تبلیغات اسلامی استان اردبیل از حضور و فعالیت 610 روحانی و مبلغ در این استان خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

610 روحانی و مبلغ در استان اردبیل فعالیت می كنند

مدیر كل تبلیغات اسلامی استان اردبیل از حضور و فعالیت 610 روحانی و مبلغ در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام مهدی ستوده در همایش روحانیون استان اردبیل افزود: 228 روحانی از این تعداد در شهر اردبیل ساكن بوده و به عنوان روحانیون شاغل ، طرح هجرت فعالیت دارند.

وی بیان كرد: اكثر این روحانیون در 210 مسجد روستایی اردبیل به انجام امور تبلیغی می پردازند.

حجت الاسلام ستوده با اشاره به سیاست كلان سال 90 در حوزه تبلیغ و اطلاع رسانی دینی خاطرنشان كرد: امسال توجه به فرهنگ و درنظر گرفتن اسباب و لوازم فرهنگی، مشخص كردن خط مرزی و تاثیرگذاری آنچه خواسته رهبری و مسئولان و علمای دینی است ، در اولویت بوده و در این خصوص لازم است از بحث های سلبی جلوگیری و به بحث های ایجابی پرداخت شود.

وی با اشاره به فعالیت سازمان تبلیغات اسلامی در عرصه فضاهای مجازی اعلام كرد: در سال 90 در استان اردبیل 400 وبلاگ دینی ایجاد خواهد شد.

وی با بیان فعالیت سایت تبیان خاطرنشان كرد: این سایت مهمترین نقش را در اطلاع رسانی دینی در استان داشته به طوریكه روزانه 5 هزار نفر از این سایت بازدید می كنند.

حجت الاسلام ستوده ادامه داد : در حال حاضر 68 هزار ابزار و وسیله رسانه ای بر علیه اسلام در دنیا برنامه تولید كرده كه 3 هزار مورد آن علیه شیعه برنامه تولید می كند.

وی بیان كرد: ایجاد وبلاگ و تولیدات اینترنتی می‌تواند در كاستن از آسیب های این شبكه ها موثر باشد.

حجت الاسلام ستوده با اعلام ساخت خانه عالم 42 متری در جوار مساجد دلیل این اقدام را اقامت روحانیون در ماههای رمضان ، محرم و ...در مكان های مورد نظر عنوان كرد.

این همایش دوشنبه 27 تیرماه در سالن ولایت اردبیل برگزار شد.

همایش روحانیون استان اردبیلهمایش روحانیون استان اردبیل
همایش روحانیون استان اردبیلهمایش روحانیون استان اردبیل
همایش روحانیون استان اردبیل

تنظیم: هومن بهلولی