سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
در نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران 2 دیدار روز آینده در مرحله نیمه نهابی جام حذفی برگزار می‌شود كه در آن پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان در یك میهمانی سرنوشت ساز به دیدار نوژن و صبا باتری خواهند رفت. تیم‌های پرسپولیس و صبا ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پرسپولیس و سپاهان در میهمانی سرنوشت‌ساز

در نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران


2 دیدار روز آینده در مرحله نیمه نهابی جام حذفی برگزار می‌شود كه در آن پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان در یك میهمانی سرنوشت ساز به دیدار نوژن و صبا باتری خواهند رفت.

تیم‌های پرسپولیس و صبا باتری به دلیل موفقیت‌های اخیرشان پرروحیه هستند؛ اما در جام حذفی این فاكتورها اهمیتی ندارد. با توجه به این دو دیدار حساس و سرنوشت ساز كه فینالیست‌های این دوره را معرفی خواهد كرد، اشاره كوتاهی به آن داریم.

 نوژن ساری- پرسپولیس تهران

در ورزشگاه شهید متقی ساری، نوژن این شهر كه با قبول شكست خانگی در هفته ماقبل آخر لیگ دسته اول به یك‌قدمی سقوط به دست دوم رسیده است، میزبان پرسپولیس تهران خواهد بود؛ تیمی كه در فصل اخیر لیگ برتر در بدترین جایگاه ایستاد. البته در پایان آن و در جام حذفی، با شكست دو تیم خوب فوتبال ایران یعنی ابومسلم مشهد و ملوان انزلی بسیار آماده نشان داده تا بتواند در این دیدارها به موفقیت برسد و در كنار استقلال تهران، مسافر لیگ قهرمانان آسیا شود. تیم‌های نوژن و پرسپولیس تحت هیچ شرایطی به هم شباهت ندارند. بنابراین، منطق حكم به برتری پرسپولیس می‌دهد؛ اما فراموش نكنیم كه اگر در جام حذفی منطق وجود داشت پرسپولیس چند سال پیش در همین ورزشگاه و در اوج قدرتش به شموشك نمی‌باخت. برنده این بازی راهی دیدار نهایی می‌شود تا با برنده دیدار صبا باتری و سپاهان بازی كند. البته بازیكنان پرسپولیس بخشی از طلب خود را گرفته‌اند و سرحال تر از همیشه به ساری خواهند رفت.

 صبا باتری تهران- سپاهان اصفهان

دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی در ورزشگاه اختصاصی صبا باتری برگزار خواهد شد و در آن، این تیم كه در پنجمین دوره لیگ برتر با 50 امتیاز در رده چهارم جدول ایستاد، میزبان سپاهان اصفهان، قهرمان دومین دوره لیگ برتر كه در لیگ پنجم با 42 امتیاز در رده هفتم قرار گرفت، خواهد بود. از نظر روانی صبا باتری بهتر از حریف اصفهانی است چرا كه این تیم در پنجمین دوره لیگ برتر در دو دیدار رفت و برگشت سپاهان را شكست داده و حالا هم با پیروزی درخشان برابر الغرافه قطر در بهترین وضعیت قرار دارد. البته سپاهان در اواخر لیگ برتر عملكرد ایده‌آلی داشت و نشان داد كه تیم قدرتمندی است. دیدار این دو تیم می‌تواند بسیار جذاب، پربرخورد، تماشایی و زیبا باشد؛ دیداری كه دیگر نماینده حاضر در دیدار نهایی را معرفی خواهد كرد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین