سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
محسنی، مدیرعامل شرکت BME می‌گوید: ما راه اندازی شبکه زمزمه که شبکه جدیدی است را آغاز کرده ایم. افتتاح این شبکه در 9 جولای خواهد بود. این کانال جدید نسبت به کانال اول بیشتر درصدد جذب مخاطبان زن است.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : آزاده مرنی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دوقلوهای فارسی 1 بدنیا آمدند!


 محسنی، مدیرعامل شرکت BME می‌گوید: "ما راه اندازی شبکه زمزمه که شبکه جدیدی است را آغاز کرده ایم. افتتاح این شبکه در 9 جولای خواهد بود. این کانال جدید نسبت به کانال اول بیشتر درصدد جذب مخاطبان زن است."


زمزمه

در سال‌های اخیر رابرت مرداک ، میلیاردر استرالیایی از قوانین غیرسختگیرانه ی آمریکا استفاده کرده و سلطه خود را بر رسانه‌ها و ساختار سیاسی این کشور مستحکم تر کرده است و این سلطه بدانجا کشیده است که حتی شبکه فارسی وان در دو سال گذشته و با هدف براندازی نرم ، توسط گروه رسانه ای وی راه اندازی شد .

مرداک رئیس و مدیر اجرایی اصلی شبکه ی بزرگ رسانه ای "نیوز کور پوریشن" محسوب می‌شود و علاوه بر او یک هیئت مدیره ، وی را در مدیریت بخش‌های گوناگون همراهی می‌کنند . این شرکت دارای 8 بخش اصلی است و فعالیت‌های تمام قسمت‌ها شامل اروپا ، استرالیا ، آسیا و اقیانوسیه تحت نظارت دفتر مرکزی آن در آمریکا است .

بخشهای اصلی این شرکت شامل موارد زیر است:

- شرکت‌های فیلم سازی : این مجموعه شامل 11 شرکت فیلم سازی معتبر دنیا می‌باشد که برخی از موارد آن عبارتند از : 20th century fox ، 20th century fox television ، Fox stuios austrailia , Fox studios baja وشبکه های تلویزیونی blue sky studios -، که شامل 6 شبکه است که برخی از آنها عبارتند از ,Fox broadcastting company Fastel  ، Star

- شبکه‌های کابلی : این شبکه شامل 16 شبکه در نقاط مختلف دنیا می‌باشد که برخی از آنها عبارتند از : Fox movie  chanel ، Fox news chanel ، Fuel tv  ، Speed

- خبرگزاری‌های ماهواره‌ای : شامل 3 خبرگزاری مهم است که عبارتند از : Bskyb  ، Direct tv  ، Skyitalia

وی همچنین صاحب بسیاری از روزنامه‌ها ، مجلات و شرکت‌های انتشاراتی زنجیره ای در سراسر دنیا است که از طریق آنها تا حد زیادی سیطره ی اطلاعاتی غرب را بر مردم جهان مستولی می‌کند .

امپراتور رسانه ای روبرت مردوک دارای منافعی در شبکه تلویزیونی فارسی وان (Farsi1) است و در چند ماه آینده دو شبکه دیگر را برای بینندگان ایرانی راه اندازه خواهد کرد

مرداک پیش از این برای تغییر سبک زندگی مسلمانان ، خانواده‌های ایرانی را هدف قرار داده و شبکه ی فارسی وان را راه اندازی کرد . شبکه ی فارسی وان نیز برای عملیاتی کردن فروپاشی خانواده‌ها ، سریال‌های تلوزیونی (غالبا کلمبیایی) که زمینه لیبرالیسم فرهنگی را ترویج می‌کنند با موضوعات خیانت ، فرزند نامشروع و طلاق را در سطح وسیع با دوبله ی فارسی پخش می‌کند ؛ تا با ترویج "فمینیسم لیبرال" در جامعه ایرانی حیا زدایی از زنان و غیرت زدایی از مردان موجب فروپاشی فرهنگی جامعه شود.

باید توجه داشت که موضوع به همین چند نکته ختم نمی‌شود زیرا گزارش وب سایت نشنال در این زمینه می‌افزاید : امپراتور رسانه ای روبرت مردوک دارای منافعی در شبکه تلویزیونی فارسی وان (Farsi1) است و در چند ماه آینده دو شبکه دیگر را برای بینندگان ایرانی راه اندازه خواهد کرد.

"یوز کورپوریشن" متعلق به رابرت مرداک یهودی ، قصد دارد تا دو شبکه تلویزیونی فارسی زبان از طریق شراکت دفتر دوبی با یک شرکت رسانه ای محلی راه اندازی نماید .

فارسی1 و مالک صهیونیست آن!

یکی از این شبکه‌ها به نام "زمزمه" زنان فارسی زبان را هدف خود قرار داده و در چند روز آینده افتتاح خواهد شد. شبکه دیگر نیز که در اواخر شهریورماه افتتاح می‌شود ، با هدف جذب مردان فارسی زبان تاسیس می‌شود تا در مجموع سه شبکه ، با همکاری "نیوزکورپوریشن" و "بی ام ای" علیه مسلمانان ،ایرانیان و فارسی زبانان به صورت رایگان فعالیت کنند .

 

این دو کانال توسط شرکت پخش خاورمیانه (BME) راه اندازی خواهد شد . این شرکت حاصل سرمایه گذاری مشترک نیوز کورپوریشن و گروه مابی (Moby Group) - یک شرکت رسانه ای با دفاتری در دبی و افغانستان – است.

BME در سال 2009 فارسی وان را راه اندازی نمود و قصد دارد تا در جولای امسال دومین شبکه فارسی زبان خود با نام "زمزمه" را افتتاح نماید.

محسنی، مدیرعامل شرکت BME می‌گوید: "ما راه اندازی شبکه زمزمه که شبکه جدیدی است را آغاز کرده ایم. افتتاح این شبکه در 9 جولای خواهد بود. این کانال جدید نسبت به کانال اول بیشتر درصدد جذب مخاطبان زن است."

BME  که دفترش در شهر استادیو دبی واقع است قصد داردتا بعد از ماه رمضان، شبکه دیگری را راه اندازی نماید. محسنی گفت که شبکه سوم نسخه فارسی شبکه تلویزیونی معروفی است که توسط دیگر بخش‌های شرکت نیوز کورپوریشن اداره می‌شود و شبکه دیگری در دست راه اندازی است و این شبکه یک برند شناخته شده بین المللی است که بیشتر درصدد جذب مخاطبان مرد است . ما در فکر راه اندازی این شبکه قبل از اواسط سپتامبر هستیم که این امر بستگی به این دارد که از لحاظ فنی همه چیز آماده باشد . ماهواره ی "یوتل ست "W3A تمامی این سه شبکه فارسی زبان را پوشش خواهد داد. همچون فارسی وان ، این دو شبکه جدید نیز رایگان بوده و درآمد خود را از تبلیغات کسب خواهد کرد ، ضمنا ما تمامی مناطق جغرافیایی فارسی زبان را هدف قرار داده ایم. بزرگترین منطقه ایران بوده و بعد از آن افغانستان، تاجیکستان، ازبکستان و امارات متحده عربی قرار دارند .

این دو کانال توسط شرکت پخش خاورمیانه (BME) راه اندازی خواهد شد . این شرکت حاصل سرمایه گذاری مشترک نیوز کورپوریشن و گروه مابی (Moby Group) - یک شرکت رسانه ای با دفاتری در دبی و افغانستان – است

در سالهای اخیر، این شگرد رژیم صهیونیستی بوده که در برابر مسلمانان و به خصوص ایران اسلامی قبل از شروع جنگ نظامی و یا در عدم توانایی اجرای جنگ سخت (Hard War)، از طریق جنگ نرم (Soft War) که عمده فعالیت آن در رسانه و تحریف در امور فرهنگی و اعتقادی است، اقدام می‌کند و این جریان از ریختن هزاران بمب بر سر مردم، مهلکتر است.

به فرموده مقام معظم رهبری: "اینگونه شبکه‌ها و برنامه‌هایشان ریشه ی خانواده‌های ایرانی را هدف گرفته اند" و بهترین راه مقابله با این شبکه‌ها ، تغییر نگرش‌های برنامه سازی رسانه ملی است، باید شبکه‌های متنوع فیلم و سریال راه اندازی شده و آرشیو و محتوای برنامه‌های صدا و سیما غنی سازی شوند تا بینندگان ایرانی اوقات فراغت خود را با شبکه‌های داخلی سپری کرده و پاسخ مناسبی نسبت به نیازهای خود دریافت کنند و این روند صورت پذیر نیست جز با همت و برنامه ریزی دقیق مسئولین زیربط. 

فرآوری: آزاده مرنی

بخش ارتباطات تبیان


منابع: سایت خبری تابناک/ سایت وعده صادق

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین