سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
در شرایطی که کمتر از یک ماه تا آغاز رقابتهای فوتبال لیگ برتر باقی مانده است، پرسپولیس که باید آرام‌ترین روزهایش را تجربه کند به واسطه برخی اتفاقات داخلی و خارجی وارد حاشیه‌هایی شده است که ادامه‌اش برای این تیم مخرب خواهد بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حاشیه یار جدید پرسپولیس


در شرایطی که کمتر از یک ماه تا آغاز رقابتهای فوتبال لیگ برتر باقی مانده است، پرسپولیس که باید آرام‌ترین روزهایش را تجربه کند به واسطه برخی اتفاقات داخلی و خارجی وارد حاشیه‌هایی شده است که ادامه‌اش برای این تیم مخرب خواهد بود.


پرسپولیس

فصل نقل و انتقالات یازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر در شرایطی به روزهای پایانی خود نزدیک می شود که حمید استیلی و همکارانش هنوز نتوانسته اند بازیکنان مورد نظرشان را جذب کنند و همین امر انتقاداتی را متوجه این تیم کرده است. هر چند که سرمربی سرخپوشان اعتقاد دارد این تیم در فصل نقل و انتقالات از رقیبانش عقب تر نیست.

اما اتفاقاتی که طی روزهای گذشته پیرامون پرسپولیس رخ داده از همین حالا بذر حاشیه و نفاق را در این تیم کاشته و به نظر می رسد در صورت ادامه این روند، باید از هم اکنون فصل پرحاشیه ای را برای سرخپوشان تهرانی پیش بینی کرد. حاشیه هایی که می توانند بر عملکرد فنی شاگردان حمید استیلی تاثیر منفی بگذارد و این تیم را از هدف اصلی‌اش دور کند.

رفتن مهدی مهدوی کیا به داماش گیلان و اظهار نظرهایی که پس از این انتقال صورت گرفت یکی از اتفاقاتی خواهد بود که قطعا در آینده برای پرسپولیس مشکل ساز خواهد شد. مهدوی کیا در حالی به داماش گیلان رفت که بارها اعلام کرده بود می‌خواهد فصل آینده را در پرسپولیس سپری کند اما از سوی کادر فنی و مسئولان این باشگاه هیچ چراغ سبزی دریافت نکرد.

رفتن مهدی مهدوی کیا به داماش گیلان و اظهار نظرهایی که پس از این انتقال صورت گرفت یکی از اتفاقاتی خواهد بود که قطعا در آینده برای پرسپولیس مشکل ساز خواهد شد.

حمید استیلی سرمربی سرخپوشان قبل از انتقال مهدوی کیا به داماش در پاسخ به تمایل او برای حضور در این تیم اعلام کرد در پست مهدوی کیا دو بازیکن خوب و جوان دارد و فعلا مهدوی کیا در فهرست او جایی ندارد. اما او پس از قطعی شدن پیوستن کاپیتان پیشین تیم ملی ایران به داماش  در چرخشی عجیب اعلام کرد مهدوی کیا را می خواستیم اما او صبر نکرد!

این اظهار نظر حمید استیلی با واکنش تند مهدی مهدوی کیا مواجه شد و او در معدود مصاحبه های تندش مسئولان پرسولیس و کادر فنی این تیم را به دروغ گویی متهم کرد و از آنها خواست حالا که زمینه حضورش در پرسپولیس را فراهم نکرده اند حداقل او را مقابل هواداران قرار ندهند.

پرسپولیس

به این اتفاق باید تشکیل کانون پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس توسط علی پروین در باشگاه استیل آذین را هم اضافه کرد که البته با واکنش حبیب کاشانی هم مواجه شد و باشگاه پرسپولیس هم از برخی پیشکسوتان خواست تا به عصویت کمیته فنی این باشگاه درآیند و البته از نظر فنی کمک حال کادر فنی باشند!

هرچند در ظاهر نیت طرفین خیر است و حتما هدفشان کمک به پرسپولیس و پیشکسوتانش است اما آنهایی که اتفاقات سالهای اخیر پرسپولیس را پیگیری کرده اند به خوبی می دانند که معنای این یارکشی چیست و چه تبعاتی برای این تیم پرطرفدار و مردمی خواهد داشت و در طول فصل چه حاشیه هایی را برای سرخپوشان رقم خواهد زد!

توجه به پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس در روزهای اخیر در حالی شکل جدی به خود گرفته است که در سالهای گذشته کمترین توجهی هم به این قشر فراموش شده نمی شد و به نظر می رسد این بار سرمایه های گذشته این باشگاه به ابزاری برای رسیدن و یا حفظ منافع شخصی تبدیل شده است!

بخش ورزشی تبیان


منبع: مهر

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین