تبیان، دستیار زندگی
ا یک ماه دیگر ادامه دارد فیلم سینمایی "علی سنتوری" جدیدترین ساخته داریوش مهرجویی، هم اکنون در مرحله مونتاژ قرار دارد . محمد رضا شریفی نیا، مدیر روابط عمومی فیلم و عکاس فیلم علی سنتوری، فوق افزود: این فیلم هم اکنون در مرحله م...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

محمد رضا شریفی نیا گفت:

مونتاژ "علی سنتوری" تا یک ماه دیگر ادامه دارد


فیلم سینمایی "علی سنتوری" جدیدترین ساخته داریوش مهرجویی، هم اکنون در مرحله مونتاژ قرار دارد .

محمد رضا شریفی نیا، مدیر روابط عمومی فیلم و عکاس فیلم علی سنتوری، فوق افزود:

این فیلم هم اکنون در مرحله مونتاژ توسط مهدی حسینی وند قرار دارد .

وی در ارتباط با ساخت موسیقی فیلم، گفت : چند ترانه توسط محسن چاووشی با تنظیم اردوان کامکار برای این فیلم ساخته شده است . البته کامکار مسئوولیت آموزش موسیقی بهرام رادان را نیز در فیلم برعهده دارد .

علی سنتوری داستان جوانی علاقمند به هنر موسیقی را که با مخالفت خانواده خود برای ادامه این کار مواجه می شود را به تصویر می کشد. جوانی که بعد از ازدواج خود با تمام عشق و علاقه و معروفیت در هنر موسیقی بر اثر مشکلات دچار اعتیاد می شود و...

در این فیلم بهرام رادان، گلشیفته فراهانی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، نادر سلیمانی و مائده طهماسبی به ایفای نقش می پردازند .

از عوامل تولید فیلم علی سنتوری می توان به نویسنده : داریوش مهرجویی و وحیده محمدی فر، کارگردان : داریوش مهرجویی، مدیر فیلمبرداری : تورج ناصری ، صدابردار : ایرج شهرزادی ، طراح گریم : پرستو معینی مدیر تولید : علی آشتیانی پور، تهیه کننده : داریوش مهرجویی و فرامرز فرازمند عکاس : محمد رضا شریفی نیا اشاره کرد .

لینکها:

گزارش تصویری فیلم "علی سنتوری"

"علی سنتوری" مهرجویی در كاخ نیاوران

به تصویر کشیدن زندگی غبار گرفته یک معتاد

رویا تیموریان به جای آزیتا حاجیان در علی سنتوری