سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
طلب‌ 400 هزار دلارى‌ فدراسیون‌ از سازمان‌ تربیت‌بدنی! رئیس‌ فدراسیون‌ فوتبال‌ کشورمان‌ درخصوص‌ کمک‌ سازمان‌ تربیت‌بدنى‌ به‌ فدراسیون‌ فوتبال‌ اعلام‌ کرد: در طول‌ این‌ چهار سال‌ فدراسیون‌ از سازمان‌ تربیت‌بدنى‌ هیچ‌ کمکى‌ در...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اخباری کوتاه و خواندنی 09/02/1385


طلب‌ 400 هزار دلارى‌ فدراسیون‌ از سازمان‌ تربیت‌بدنی!

رئیس‌ فدراسیون‌ فوتبال‌ کشورمان‌ درخصوص‌ کمک‌ سازمان‌ تربیت‌بدنى‌ به‌ فدراسیون‌ فوتبال‌ اعلام‌ کرد: در طول‌ این‌ چهار سال‌ فدراسیون‌ از سازمان‌ تربیت‌بدنى‌ هیچ‌ کمکى‌ دریافت‌ نکرده‌ است‌ و ما هیچ‌ پولى‌ از این‌ سازمان‌ نگرفته‌ایم‌ محمد دادکان‌ افزود: حتى‌ ما از سازمان‌ تربیت‌بدنى‌ مبلغ‌ 400 هزار دلار هم‌ طلب‌ داریم‌ و از همه‌ مهمتر حتى‌ به‌ دو تیم‌ استقلال‌ و پرسپولیس‌ که‌ تحت‌ پوشش‌ سازمان‌ هستند نیز کمک‌ کرده‌ایم‌ و به‌ هر کدام‌ از تیم‌ها مبلغ‌ 200 میلیون‌ تومان‌ پرداخت‌ نموده‌ایم‌ علاوه‌ بر این‌ براى‌ این‌ دو باشگاه‌ پرطرفدار ساختمان‌ هم‌ خریدارى‌ کرده‌ایم‌ و...

دادکان‌ تصریح‌ کرد: به‌ خاطر لغو مسابقات‌ ال.جى‌ تهران‌ هم‌ فدراسیون‌ فوتبال‌ متضرر شد که‌ قرار است‌ سازمان‌ تربیت‌بدنى‌ در این‌ خصوص‌ اقداماتى‌ انجام‌ دهد.

ورزشگاه 15 هزار نفری کاشان تا پایان تیر ماه 85 به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرکل تربیت‌بدنی استان اصفهان در بازدید از ورزشگاه بزرگ 15 هزار نفری شهرستان کاشان، از بهره‌برداری این مجموعه در تیرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش ایرانیوز ؛ برای اتمام این پروژه در سال جاری 5/1 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است. این ورزشگاه در زمینی به مساحت یکصد هکتار احداث شده است.

شایان ذکر است ورزشگاه 15 هزار نفری شهرستان کاشان جزء ورزشگاههای معتبر و استاندارد این استان به شمار می‌رود.

این گزارش همچنین حاکیست؛ مهندس منتقمی از احداث یک باب سالن سه هزار نفری، 2 باب سالن تمرین، استخر سرپوشیده و هتل ورزش با ظرفیت 200 نفر در شهرستان کاشان خبر داد.

به دنبال بازدید مدیرکل تربیت‌بدنی استان اصفهان، فرماندار کاشان و مهندس هادیانی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی سازمان تربیت‌بدنی از اماکن ورزشی شهرستان کاشان و تعامل صورت گرفته، مقرر شد پروژه‌های مذکور با برخورداری از اعتبار استانی و منابع ملی ساخته شود.

شایان ذکر است شهرستان کاشان 289 هزار و 727 نفر جمعیت دارد و دارای 21 هزار و 624 مترمربع فضای ورزشی است که با برخورداری از سرانه فضای ورزشی 7 صدم مترمربع، از این حیث در استان مکان نوزدهم را داراست.

این شهرستان برای دستیابی به سرانه فضای ورزشی یک مترمربع، به احداث 234 هزار و 44 مترمربع فضای ورزشی نیازمند است.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت:

عملیات ساخت هتل فوتبال نیمه نخست اردیبهشت آغاز می‌شود .

محمد دادكان افزود:این هتل در زمین شماره 7 مجموعه ورزشی آزادی با 44 اتاق و هشت میلیارد ریال هزینه ساخته می شود.

وی با تاكید بر اینكه فدراسیون فوتبال در چهار سال گذشته به هیچ سازمان دولتی وابسته نبوده است‌, اظهار داشت: این فدراسیون علا‌وه بر كمك چهار میلیارد ریالی به دو باشگاه استقلا‌ل و پیروزی 400 , هزار دلا‌ر از سازمان تربیت بدنی طلبكار است.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینكه این فدراسیون ماهانه سه میلیارد ریال در زمینه‌های گوناگون هزینه می‌كند, تصریح كرد: احداث ورزشگاه از وظایف فدراسیون فوتبال نیست .

مذاکرات‌ آغاز شد... فرهاد کاظمى‌ به‌ پاس‌ برگشت؟!

فرهاد کاظمى‌ چند فصل‌ پیش‌ توانست‌ با سپاهان‌ به‌ مقام‌ قهرمانى‌ لیگ‌ و جام‌حذفى‌ برسد. او فصل‌ آینده‌ نیز قصد دارد یکى‌ از تیم‌هایى‌ که‌ مى‌تواند مدعى‌ قهرمانى‌ باشد را در اختیار بگیرد تا در صورت‌ توان‌ بازهم‌ به‌ قهرمانى‌ در فوتبال‌ برسد. این‌ روزها شنیده‌ مى‌شود که‌ مدیران‌ جدید پاس‌ مذاکرات‌ خود را با فرهاد کاظمى‌ آغاز کرده‌اند تا این‌ مربى‌ موفق، فصل‌ آینده‌ هدایت‌ سبزپوشان‌ تهران‌ را برعهده‌ بگیرد. حتى‌ در مذاکرات‌ انجام‌ شده، طرفین‌ به‌ توافقات‌ نسبى‌ نیز دست‌ پیدا کرده‌اند تا پس‌ از بازى‌هاى‌ لیگ‌ دسته‌ اول، به‌طور رسمى‌ کاظمى‌ کارش‌ را با پاس‌ آغاز کند.

مدیران‌ جدید پاس‌ قصد دارند از یک‌ مربى‌ ایرانى‌ در فصل‌ آینده‌ استفاده‌ کنند و کاظمى‌ را شایسته‌ جانشینى‌ مصطفى‌ دنیزلى‌ مى‌دانند.

قلعه نویى و پنج پیشنهاد جدى

از امروز قلعه نویى به طورجدى تر پیشنهادهاى خود را مورد بررسى قرار خواهد داد. او 5 پیشنهاد جدى پیش رو دارد. یكى از دوستان او در این باره مى گوید: وضعیت مالى خوب، باشگاه هایى با امكانات و پشتوانه مالى مناسب. هیچ بعید نیست قلعه نویى به علت مشكلات فعلى ترجیح بدهد براى یك فصل از استقلال جدا شود. نام صباباترى و سپاهان به طور جدى مطرح است اما باید تا آخر هفته صبر كرد و دید كه آیا این مهم انجام مى شود.

مهاجم‌ تیم‌ملى‌ پرتغال‌ مصدوم‌ شد

حضور مهاجم‌ تیم‌ملى‌ پرتغال‌ در رقابت‌هاى‌ جام‌جهانى‌ در هاله‌اى‌ از ابهام‌ قرار گرفت.

سیمائو سابروسا مهاجم‌ بنفیکا و تیم‌ملى‌ پرتغال‌ با آسیب‌دیدگى‌ از ناحیه‌ مچ‌ پا تحت‌ معالجات‌ پزشکى‌ قرار گرفت‌ و این‌ درحالى‌ است‌ که‌ فیلیپه‌ اسکولارى‌ فهرست‌ نهایى‌ خود را به‌ زودى‌ و در تاریخ‌ 25 اردیبهشت‌ اعلام‌ خواهد کرد.

گفتنى‌ است؛ پیش‌ از این‌ سابروسا حضور در جام‌جهانى‌ 2002 را نیز به‌ علت‌ مصدومیت‌ از دست‌ داده‌ بود.

تیم‌ملى‌ پرتغال‌ در رقابت‌هاى‌ جام‌جهانى‌ 2006 به‌ همراه‌ تیم‌هاى‌ مکزیک‌ و آنگولا از حریفان‌ تیم‌ملى‌ ایران‌ محسوب‌ مى‌شوند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین