سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ویژه نامه روزنامه دولت به دستور بازپرس شعبه ‌۹ دادسرای فرهنگ و رسانه توقیف شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 ویژه نامه روزنامه ایران توقیف شد


ویژه نامه روزنامه دولت به دستور بازپرس شعبه ‌9 دادسرای فرهنگ و رسانه توقیف شد.

روزنامه ایران

این ویژه نامه که فکرت نام گزاری شده در امتداد مطالب ویژه نامه مساله دار خاتون و حاوی مطالب تفرقه انگیز، جنجال آفرین و تملق های افراطی از احمدی نژاد بوده است.

روزنامه ایران در شماره 4شنبه خود نوشت: "بازپرس شعبه ‌9 دادسرای فرهنگ و رسانه شبانه و بدون هرگونه دلیل مشخصی این ویژه‌نامه را توقیف كرد. مطالب این نشریه تماماً در حوزه فكری و توسط تعدادی از طلاب حوزه‌های علمیه تهیه شده و درصدد بود ابهامات و شبهات مطرح شده در طرح سؤال از دكتر احمدی‌نژاد را به نحوی مستدل و منطقی پاسخ دهد"

ویژه نامه 258 صفحه ای روزنامه ایران با نام خاتون 1 در مردادماه امسال با محور حجاب و نیز چادر تهیه شده بود واکنش های بسیاری را در پی داشت به طوری که دادستان تهران در همان زمان خبر شکایت از متولیان این ویژه نامه را به رسانه ها داد.

مسئولان تهیه ویژه نامه خاتون نیز در شیفت شب در محل روزنامه مطالب آنرا تهیه می کردند و به جز چند نفر بقیه برای اعضای تحریریه ناآشنا بودند.

بنابر اطلاعات رسیده به الف، مطالب تفرقه انگیز ویژه نامه فکرت نیز مانند خاتون، خارج از تحریریه روزنامه ایران و در دفتر یکی از وابستگان به جریان انحرافی آماده و سپس برای چاپ فرستاده شده است.

مطالب تفرقه انگیز ویژه نامه فکرت نیز مانند خاتون، خارج از تحریریه روزنامه ایران و در دفتر یکی از وابستگان به جریان انحرافی آماده و سپس برای چاپ فرستاده شده است

در دی ماه سال جاری نیز ویژه نامه دیگر روزنامه ایران در رابطه با فساد بانکی توقیف شده بود.

علی اکبر جوانفکر مدیرمسئول روزنامه ایران و یکی از چاپلوس ترین نزدیکان احمدی نژاد و مشایی محسوب می شود و اخیرا به 6 ماه حبس محکوم شده است.

پیش از این برخی دلسوزان پیش بینی می کردند که جریان انحرافی پس از ناکامی در ورود نیروهایش به مجلس نهم تلاش خواهد کرد با ایجاد جنجالهای مصنوعی توجه ها را از انتخابات باشکوه مجلس منحرف و کام ملت را تلخ کند..

بخش سیاست تبیان


منبع : الف 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین