سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
هر چند پرسپولیس به زحمت و با توجه به گل تقدیمی مهدی ثابتی موفق شد ابومسلم را در خانه خودش از گردونه رقابت های جام حذفی کنار بزند، ولی بی انصافی است اگر ادعا شود این تیم هیچ تفاوتی با چند ماه پیش خود نکرده است. پرسپولیسی که د...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پرواز پرسپولیس با بال های معدنچی


هر چند پرسپولیس به زحمت و با توجه به گل تقدیمی مهدی ثابتی موفق شد ابومسلم را در خانه خودش از گردونه رقابت های جام حذفی کنار بزند، ولی بی انصافی است اگر ادعا شود این تیم هیچ تفاوتی با چند ماه پیش خود نکرده است.

پرسپولیسی که در پنج بازی آخر خود در لیگ در حسرت پیروزی باقیمانده بود، با یک استراتژی مناسب و چشم پوشی از توپ های بلند، حملات خود را با توپ های زمینی متوجه عمق دفاع ابومسلم کرد و در عین حال ترکیب عجیب و ترس بی دلیل اکبر میثاقیان که هیچ مهاجمی را در ترکیب اصلی تیمش قرار نداده بود، باعث شد که دفاع پرسپولیس در مواجهه با حملات ابومسلم در نیمه اول فشار چندانی را متحمل نشود و دوبار هم با ضربات محکم معدنچی دروازه میزبانش را فرو بریزد و در دقایق پایانی هم با ضربه سر مهاجم ابومسلم فاصله به حداقل برسد.

گرچه انتظار می رفت در شروع نیمه دوم پرسپولیس تدابیر دفاعی بیشتری داشته باشد، ولی قضیه برعکس شد و این تیم شروع سریعی داشت و چند فرصت طلایی را هم از دست داد تا انیکه معضل چند ماهه اخیر این تیم ،یعنی فقدان پوشش در دفاع خطی کار دست پرسپولیس داد و بازی به تساوی کشید. تماشاگران حاضر در ورزشگاه خیلی امیدوار بودند که تیم بدون مربی میهمان با از دست رفتن برتری دو بر صفر خود وا بدهد، ولی در عمل چنین چیزی رخ نداد و پرسپولیس همچنان روال خود را ادامه داد تا سرانجام با استفاده از اشتباه عجیب ثابتی پیروزی را در آغوش بکشد. البته حتی اگر این اشتباه هم رخ نمی داد، باز هم باید گفت که پرسپولیس با نوع بازی متحول شده خود و استراتژی صحیح طراحی شده توسط مربیانش از هر جهت نسبت به میزبان خود برتری داشت و سرانجام هم موفق شد با دست پر و زدن سه گل از ورزشگاهی خارج شود که خیلی از تیم ها آرزوی حتی یک مساوی در آن را در دل خود داشته و دارند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین