سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
كریمی: علاقه‌ی دو طرف به سال 92 بازمی‌گردد فیروز كریمی برای انجام گفت و گو به منظور هدایت تیم الوصل امارات امشب راهی دبی می‌شود. فیروز كریمی در گفت و گویی اظهار كرد: صحبت‌های اولیه را با سران الوصل انجام داده‌ام و امشب برای ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فیروز كریمی در راه الوصل

كریمی: علاقه‌ی دو طرف به سال 92 بازمی‌گردد


فیروز كریمی برای انجام گفت و گو به منظور هدایت تیم الوصل امارات امشب راهی دبی می‌شود.

فیروز كریمی در گفت و گویی اظهار كرد: صحبت‌های اولیه را با سران الوصل انجام داده‌ام و امشب برای مذاكرات رو در رو راهی امارات خواهم شد.

وی درباره‌ی دلیل علاقه‌مندی سران این باشگاه برای به خدمت گرفتن او گفت: سابقه‌ی علاقه‌ی دوطرفه‌ی ما به سال 1992 و رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا و قهرمانی پاس بازمی‌گردد. در همان زمان تمام تیم‌های مسلمان تصمیم گرفتند از مربیان صرب استفاده نكنند. در آن زمان مربی الوصل نیز اهل یوگسلاوی بود و به همین دلیل مذاكرات با آنها انجام شد اما به دلیل آن‌كه من افسر نیروی انتظامی بودم برای من ممكن نبود كه هدایت این تیم را بر عهده بگیرم. در این چند ساله فرهاد مجیدی هم عامل دیگری شد تا من به الوصل دعوت شوم اما، دلایلی مانع از این امر شده بود.

كریمی ادامه داد: اما هم‌اكنون شرایط به گونه‌ای است كه می‌توان نسبت به حضور من در این تیم امیدوار بود. آنها كارنامه‌ی مرا خواسته‌اند، من نیز آن را ترجمه كرده و برای سران باشگاه الوصل خواهم برد تا به صورت رو در رو مذاكره کنیم و خواسته‌های دو طرف مطرح شود.

وی در پاسخ به این سوال كه آیا از تصمیم‌های ناگهانی و نگرش نتیجه‌گرای سران باشگاه‌های عربی هراس ندارید؟ گفت: یكی از عامل‌های اساسی من در این گفت و گوها همین مورد خواهد بود كه آیا آنها بر مبنای داشته‌هایشان انتظار دارند یا خیر. اگر انتظار آنها فراتر از موجودی‌شان نباشد، مذاكرات جدی‌تر دنبال خواهد شد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین