سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
با اختصاص اعتباری بالغ بر 480 میلیون تومان، رئیس هیات دوچرخه‌سواری استان یزد با اشاره به تخصیص اعتبار 480 میلیون تومانی برای احداث پیست دوچرخه‌سواری یزد، انجام این كار را مهم ترین اولویت كاری هیات در سال جاری ذكر كرد. سیدحس...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پیست دوچرخه سواری یزد تاسیس می‌شود

با اختصاص اعتباری بالغ بر 480 میلیون تومان،


رئیس هیات دوچرخه‌سواری استان یزد با اشاره به تخصیص اعتبار 480 میلیون تومانی برای احداث پیست دوچرخه‌سواری یزد، انجام این كار را مهم ترین اولویت كاری هیات در سال جاری ذكر كرد.

سیدحسین سعیدنامه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ضمن بیان این مطلب افزود: هیات دوچرخه‌سواری استان یزد در سال گذشته، به تثبیت عملكرد شهرستان‌های تابعه پرداخت و طی بازدیدهای فراوانی كه از شهرستان‌ها صورت گرفت، مشاهده شد كه دوچرخه‌سواری در خیلی از شهرستان‌ها (مردان و زنان) از رشد قابل ملاحظه‌ای برخوردار بوده است؛ علاوه بر كمك‌های هیات استان،‌ روسای هیات‌های شهرستانی از مسوولان شهرستان خود نیز اقدام به جذب كمك كرده و خدمات خوبی ارایه داده‌اند.

رئیس هیات دوچرخه‌سواری استان در ادامه از تعامل خوب هیات با دانشگاه‌ها به خصوص در بخش بانوان خبر داد و گفت: دانشگاه یزد در این راستا اقدامات خوبی صورت داد و یك دوره مسابقات دوچرخه‌سواری را نیز برگزار كرد.

مهندس سعیدنامه ادامه داد: با نظر مساعد و علاقه مندی مسوولان استان، ایجاد پیست دوچرخه سواری در یزد، در سال 1384 با اختصاص مبلغ پانصد میلیون ریال جهت طراحی و آماده‌سازی اولیه و پیش‌بینی مبلغ 4 میلیارد و 800 میلیون ریال در بودجه‌ی سال 86 - 85 و تحویل زمین موافقت شد و به صورت اساسی كار این پروژه نیز آغاز شد كه از مهم ترین اولویت‌های سال جاری محسوب می‌شود.

وی گفت:‌ امسال هیات دوچرخه‌سواری استان سال جدیدی را با میزبانی اردوی تیم ملی آغاز كرد، كه امیدواریم در طول سال جدید ادامه داشته باشد.

وی تصریح كرد: همان طور كه در تقویم فدراسیون مشخص شده است، استان یزد در سال 85 میزبانی چند مسابقه‌ی كشوری را نیز بر عهده خواهد داشت.

سعیدنامه ادامه داد: در سال جاری سعی می‌شود, برای تقویت هر چه بیشتر دوچرخه‌سواری استان در رده‌ی قهرمانی، بحث همگانی این ورزش نیز با جدیت و با همكاری ادارات و ارگان‌های استان دنبال شود. در این راستا، راه‌اندازی ایستگاه‌های طوق زرین و برگزاری همایش‌های دوچرخه‌سواری در سطح كلیه‌ی شهرستان‌ها به مناسبت‌های مختلف مدنظر است.

وی افزود: استان یزد از پتانسیل‌های خوبی در رشته دوچرخه‌سواری برخوردار است؛ بنابراین امیدواریم در سال جاری با تشكیل چند باشگاه دوچرخه‌سواری به صورت حرفه‌ ای، ورزشكاران استان را تحت پوشش باشگاه‌های خود استان قرار دهیم.

رییس هیات سواركاری در پایان تاكید كرد: با توجه این كه قسمت امور ورزش بانوان نیز به تربیت داوران و مربیان زن پرداخته و همچنین چند سالن ورزشی را به امر دوچرخه‌سواری بانوان اختصاص داده است، انتظار فعالیت خوبی را در سال جدید برای دوچرخه‌سواری بانوان استان داریم.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین