سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
گروه روایت فتح با همکاری فرهنگسرای پایداری و مجتمع فرهنگی هنری اسوه، نمایش و بررسی آثار منتخب شهید آوینی را برگزار می کند. نمایش و بررسی آثار منتخب شهید آوینی، با عنوان "روایت مستند" در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ، پنجم و ش...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نمایش و بررسی آثار منتخب شهید آوینی در مجتمع اسوه


  

گروه روایت فتح با همکاری فرهنگسرای پایداری و مجتمع فرهنگی هنری اسوه، نمایش و بررسی آثار منتخب شهید آوینی را برگزار می کند.

نمایش و بررسی آثار منتخب شهید آوینی، با عنوان "روایت مستند" در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ، پنجم و ششم ، اردیبهشت ماه 1385 در مجتمع فرهنگی هنری اسوه واقع درخیابان انقلاب نبش بهار جنوبی برگزار می شود.

نمایش فیلم ها از ساعت 16 الی 19 خواهد بود و گفتگو در باره فیلم ها از ساعت 15/19 الی 30/20 صورت می گیرد. فیلم ها تلخیص شده و زمان هر کدام 20 دقیقه می باشد.

فیلم های روز اول : خان گزیده ها، حقیقت ( قسمت اول ودوم )، هفت قصه از بلوچستان حقیقت ( قسمت یازدهم)، با تیپ المهدی در محور راس البیشه، شب عاشورایی، پاتک روز چهارم، پیام بسیجی، و دلباخته می باشند.

فیلم های روز دوم: رزق حلال، چه کسی ازجنگ خسته شده است، پیران توپخانه، پل حاج اسدالله، حلبچه در آتش، دسته ایمان، با من سخن بگو دو کوهه، سراب، و شهری در آسمان خواهند بود.

لینک ها:

 گزارش تصویری مراسم بزرگداشت شهید سید مرتضی آوینی 

 مراسم بزرگداشت شهید سید مرتضی آوینی 

 آلبوم تصاویر شهید آوینی 

 گفتگویی با همسر شهید سید مرتضی آوینی 

 دوكوهه السلام ای خانه عشق 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین