سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
در ایران فقط برای استقلال بازی می‌كنم شاید فوتبال ایران را ترك كنم بهترین گلزن لیگ برتر فوتبال كشور و مهاجم تیم استقلال تهران تاكید كرد كه قهرمانی استقلال نتیجه‌ی سه سال رنج و مشقت بوده است. رضا عنایتی در گفت‌وگویی اظهار كرد...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رضا عنایتی: امیدوارم كادر فنی تیم ملی به من فرصت دهد

در ایران فقط برای استقلال بازی می‌كنم
شاید فوتبال ایران را ترك كنم


بهترین گلزن لیگ برتر فوتبال كشور و مهاجم تیم استقلال تهران تاكید كرد كه قهرمانی استقلال نتیجه‌ی سه سال رنج و مشقت بوده است.

رضا عنایتی در گفت‌وگویی اظهار كرد: سه سال پیاپی بود كه استقلال با تمام قوا برای قهرمانی می‌جنگید. بسیار خوشحالم كه توانستیم وعده‌ای كه به هواداران داده بودیم را عملی كنیم و قهرمانی را به دست آوریم.

وی افزود: زمانی كه مطلع شدم صد و بیست هزار تماشاگر در ورزشگاه هستند و هزاران نفر نیز نتوانستند به ورزشگاه راه پیدا كنند دیگر می‌دانستم كه قهرمانی باید برای استقلال باشد.

مهاجم تیم استقلال یادآور شد: خوشبختانه شروع خوب ما و به ثمر رساندن دو گل زود هنگام سبب شد تا از فشار خارج شویم و بازی را در اختیار بگیریم. برق شیراز نیز واقعا فوتبال بازی كرد و بازی خوب آنها سبب شد تا ما نیز بتوانیم بازی روان‌تری انجام دهیم. البته در دقایقی افت داشتیم ، اما با این وجود استقلال قهرمانی مقتدرانه‌ای را به هواداران هدیه داد.

مهاجم تیم استقلال تهران خاطر نشان كرد: این قهرمانی را به تمامی استقلالی‌های جهان تقدیم می‌كنم و از این كه آنها طی این سه سال، دلسوزانه‌ در كنار ما بودند از آنها قدردانی می‌كنم.

آقای گل لیگ برتر در مورد كسب این عنوان تصریح كرد: من مهاجم تیم استقلال بودم و وظیفه‌ی من گلزنی بود. بنابراین وظیفه‌ام را انجام دادم. اما، در هر صورت از این كه توانستم با گل‌هایی كه به ثمر رساندم در قهرمانی استقلال شریك باشم خدا را شكر می‌كنم.

وی در مورد دعوت شدن به تیم ملی نیز  گفت: من تمام تلاشم را انجام دادم و امیدوارم كادر فنی تیم ملی این فرصت را در اختیار من قرار دهد تا بتوانم برای تیم ملی بازی كنم. اطمینان دارم كه اگر فرصت مناسب به من داده شود برای تیم ملی نیز مفید خواهم بود.

عنایتی در پایان در مورد وضعیت آینده‌اش در استقلال افزود: اگر بخواهم در ایران فوتبال بازی كنم در استقلال می‌مانم ، اما پیشنهادهای دیگری نیز وجود دارد كه از باشگاه‌های خارجی است و احتمال دارد به یكی از این تیم‌ها بروم.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین