سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
فرهاد توحیدی، رئیس هیأت‌مدیره خانه سینما و سیدضیاء هاشمی، رئیس اتحادیه تهیه‌کنندگان سینمای ایران روزگذشته درباره جشن خانه سینما بگومگو کردند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دعوای رسانه‌ای دو رئیس سینمایی


فرهاد توحیدی، رئیس هیأت‌مدیره خانه سینما و سیدضیاء هاشمی، رئیس اتحادیه تهیه‌کنندگان سینمای ایران روزگذشته درباره جشن خانه سینما بگومگو کردند.

سینما

فرهاد توحیدی در گفت‌وگو یی با اشاره به نامه اخیر سید ضیاء هاشمی پس از جشن منتقدان سینمای ایران که در آن خانه سینما به دریافت وجوهی از سوی رئیس دفتر رئیس‌جمهور متهم شده است، گفت: ما تاکنون در مقابل صحبت‌های آقای هاشمی سکوت کردیم، چرا که ایشان در سال‌های گذشته مدیرعامل خانه سینما بودند و ما به احترام همکاری و دینی که ایشان به گردن خانه سینما داشتند، سعی کردیم که سکوت کنیم. اما متأسفانه آقای هاشمی در چند روز گذشته بازهم اتهام سخیف و ناروای خود را به خانه سینما تکرار کردند.

 

من با صراحت اعلام می‌کنم که ما به‌دلیل همین اظهارات، از ایشان به دستگاه قضایی شکایت کرده‌ایم و ایشان باید در دادگاه ادعای خود را اثبات کنند. به‌نظرم بهتر است آقای هاشمی برای پرداخت جریمه‌شان از الان، حداقل 4 هزار تومان کنار بگذارند! رئیس اتحادیه تهیه‌کنندگان سینمای ایران هم پس از این اظهارات در نامه‌ای کوتاه نوشت: «آقای فرهاد توحیدی، 4 هزار تومان را، 4 میلیون تومان در پاکت گذاشتم و برایت فرستادم تا کاربن و خودکار بخری برای نیازهایت. ممنون از شکایت‌تان، با افتخار به دادگاه خواهم آمد. اگر شما درست گفتید من از سینما می‌روم، اگر من درست گفتم... مطمئنم شما بازهم از خانه سینما نخواهید رفت.»

سینما و تلویزیون تبیان


منبع:همشهری

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین