وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
باشگاه پرسپولیس با پیشنهاد و برگزاری اردوی تابستانی در کانادا و آمریکا مواجه شده است و این موضوع فعلاً در حال بررسی است.  دورجدید تمرینات تیم پرسپولیس برای حضوری مقتدرانه در فصل آینده از 19 تیرماه و یک روز بعد ازپایان رقابت ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اردوی تابستانی پرسپولیس در کانادا یا آمریکا


باشگاه پرسپولیس با پیشنهاد و برگزاری اردوی تابستانی در کانادا و آمریکا مواجه شده است و این موضوع فعلاً در حال بررسی است.

 دورجدید تمرینات تیم پرسپولیس برای حضوری مقتدرانه در فصل آینده از 19 تیرماه و یک روز بعد ازپایان رقابت های جام جهانی در تهران آغاز می شود و سرخپوشان 24 تیرماه برای برپایی اردوی دوهفته ای در اتریش که همراه با 4 بازی تدارکاتی با تیمهای اروپایی خواهد بود عازم وین می شود.

پیشنهاد برگزاری دوبازی دوستانه با تیمهای دسته اولی برلی و پرستون انگلیس هم در حال بررسی است و در صورت موافقت تیمهای یاد شده با پیشنهاد و شرایط مورد نظر پرسپولیس اردوی 5 روزه در انگلیس قطعی خواهد شد.

پرسپولیس بعد از برپایی اردو در اروپا راهی تهران می شود و قطعاً برای 4 بازی دوستانه با تیمهای پکن ، دالیان و شانگهای عازم چین خواهد شد. البته ممکن است کاروان تیم پرسپولیس ابتدا راهی کانادا و آمریکا شود و پس از آن مستقیماً از آمریکا به پکن برود. پیشنهاد اردوی تابستانی پرسپولیس در آمریکا و کانادا طبق قراردادی که سال گذشته با یک شرکت بین المللی به امضاء رسیده در صورت موافقت مدیرعامل و هیات مدیره و نظرمساعد سرمربی هلندی تیم به تصویب خواهد رسید.

درهمین راستا صبح امروز هم جلسه ای بین محمد حسن انصاری فرد و آری هان در باشگاه پرسپولیس برگزار شد تا برنامه ریزی بهتری برای اردوهای تابستانی انجام شود. محمدحسن انصاری فرد در این باره گفت : فعلاً برپایی اردوی آماده سازی در اتریش و چین قطعی شده است و بازی با تیمهای دسته اولی برلی و پرستون هم بستگی به نتیجه مذاکرات دارد وپاسخ به پیشنهاد سفر به تورنتو و لس آنجلس و برگزاری 4 بازی دوستانه در کانادا و آمریکا نیاز به بررسی و مطالعه بیشتری دارد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین