سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
برای تکراری نشدن یک رابطه زناشویی ، کارهای مختلفی می توانید انجام دهید ،کارهایی که همیشه انجام می دادید و باعث خوشحالی همسرتان بوده و یا انجام کارهاییی که او را متعجب کند.این هنر شما را می رساند که تمام تلاش تان را برای جلب همسر انجام دهید .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گاهی شوهرتان را بدزدید


برای تکراری نشدن یک رابطه زناشویی ، کارهای مختلفی می توانید انجام دهید ،کارهایی که همیشه انجام می دادید و باعث خوشحالی همسرتان بوده و یا انجام کارهاییی که او را متعجب کند.این هنر شما را می رساند که تمام تلاش تان را برای جلب همسر انجام دهید .


مرد

این کارهای ساده می تواند رابطه تان را گرم تر و رویایی کند،آزمایش کنید:

- عکسهای دونفره بیندازید. شاید این کار را فقط زمانی که همدیگر را در ابتدای آشنایی تان ملاقات می کردید، انجام می دادید. پس چرا حالا با هم عکس نمی گیرید؟ یک عکس جدید بیندازید و آن را روی میز آرایش اتاق خواب یا روی میز کارتان قرار دهید.

 

- در بحث ها ،بگذارید او برنده شود. دعواهای گاه و بیگاه، حتی در زندگی های مشترک سالم، امری اجتناب ناپذیر است. به راستی چقدر آزار دهنده است که اجازه دهید او برنده باشد؟ حداقل آن این است که شما به مشاجره و بحث تمایلی نشان ندهید.

 

- از او جلوی در استقبال کنید. منتظر نشوید تا همسرتان از راه برسد و بگوید «عزیزم من آمدم». منتظر او باشید و با بازکردن در از او استقبال کنید.

 

- لباس های او را خودتان تعمیر کنید. یک جعبه لوازم خیاطی خریداری کنید . دگمه های افتاده لباس او را بدوزید. این عمل سبب افزایش20 درصدی جارختی او می شود.

 

- رمزی صحبت کنید. کدی را برای برخی لغات انتخاب کنید که فقط شما و همسرتان معنی آن را می دانید و آن را به راحتی در جمع بیان کنید. شما با این کار می توانید کمی سرگرمی داشته باشید و باعث نزدیکتر شدن به یکدیگر شوید.

 

با او دوست باشید. به او اعتماد به نفس بدهید تا همیشه وقتی که به صحبت کردن، خندیدن یا حتی گریستن نیاز داشت، به سوی شما بیاید. بگذارید همیشه آزاد باشد و در سختی ها و خوشی ها در کنار او باشید.

 

- با ماشین به گردش های طولانی بروید. ماشین سواری کنید و مناظر را تماشا کنید. این شانس بسیار بزرگی است که بتوانید با هم گفتگو کنید یا این که در کنار هم باشید. اگر نمی خواهید زیاد بنزین مصرف کنید، به یک پارک زیبا بروید و توقف کنید و از دیدن مناظر درحالی که با هم حرف می زنید ، لذت ببرید.

 

- با او دوست باشید. به او اعتماد به نفس بدهید تا همیشه وقتی که به صحبت کردن، خندیدن یا حتی گریستن نیاز داشت، به سوی شما بیاید. بگذارید همیشه آزاد باشد و در سختی ها و خوشی ها در کنار او باشید.

 

- در پوشیدن لباس به او کمک کنید. به او در بستن و یا بازکردن دگمه های لباسش در هنگام پوشیدن یا درآوردن آن کمک کنید.

 

-خودتان را برایش جذاب نگاه دارید. خانم خانه دار بودن و تنها راه رفتن و نظافت خانه با موهایی به هم ریخته و ظاهری آشفته، کاری ساده است. زمانی که واقعا درحال نظافت خانه هستید، مشکلی نیست، اما سعی کنید زمانی که همسرتان شما را می بیند، ظاهری آراسته داشته باشید. قبل از آمدن او دوش بگیرید، لباس تمیز بپوشید، عطر بزنید و موهای خود را مرتب کنید.

 

- درمورد خرج و مخارج فشار نیاورید. آموختن زندگی کردن در راستای اهداف، از اهمیت خاصی برخوردار است. اگر توانایی مالی برای خرید لوازم غیرضروری را ندارید، از خرید آنها صرف نظر کنید. تحمل استرسهای مالی در زندگی های زناشویی بسیار دشوار است.

 

- شکایت نکنید. درباره استاندارد زندگی یا در مورد چیزهایی که ندارید، شکایت و ناله نکنید. اگر همسرتان برای فراهم کردن مایحتاج مورد نیاز شما، نهایت تلاش خود را می کند، بهتر است آنچه در توان دارید را برای او بگذارید. اگر شکایت کنید سبب می گردد تا او حس کند مهیاکننده خوبی نیست و این ضربه بزرگی به عزت نفس اوست.

 

- نظر او را بخواهید. نظر و پیشنهاد همسرتان را درموارد گوناگون از مسائل فرزندانتان گرفته تا آنچه که او دوست دارد بخورد را جویا شوید. این عمل به او اجازه می دهد تا نیازهایش را درک کند و بفهمد که تفکراتش برای شما حائزاهمیت است.

یادداشتی برای زوجین بی توجه

- در مورد علایق او گفت وگو کنید. موضوع مورد علاقه او را مطرح کرده و به گفت وگو در مورد آن بپردازید. به حرفهای او گوش دهید. حتی اگر آن موضوع برایتان جالب نبود از تماشای او لذت ببرید طوری که انگار محو سوژه شده اید.

 

 

- او را بدزدید. یک روز عصر نقشه بکشید و برنامه ریزی کنید. سپس وقتی همسرتان از کار تعطیل می شود به محل کار او بروید و به او بگویید در ماشین بنشیند و هیچ سؤالی هم نپرسد. همان گونه که لبخند بر لب دارید به او هشدار دهید. سریع به سوی یک عصر کاملا سرگرم کننده حرکت کنید. سپس ماشین را به او پس بدهید.

 

- در دنیای غیرواقعی سیر نکنید. اگر نمی توانید بدون این که نسبت به زندگی عشقی خود احساس افسردگی نکنید، یک رمان بخوانید، پس آن را کنار بگذارید. بیشتر کتابها یا فیلم ها، عشق را با روشهایی بسیار غیرواقعی به تصویر می کشند عشق واقعی همان است که اکنون در حال فراهم کردن همه چیز برای شماست و بدون قید و شرط شما را دوست دارد.

 

- وقتی او خسته است زمانی طولانی حرف نزنید. اگر همسرتان خسته بود و شما باید مطلبی را به او می گفتید، سریع اصل مطلب را بیان کنید و از جزئیات آن چشم پوشی کنید.


منبع : آفتاب

 

مقالات مرتبط :

ازدواج‌تان را معنادار کنید

اصولی برای زندگی زناشویی

زناشویی تان منجمد نشود

مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین