تبیان، دستیار زندگی
پوپک گلدره، بازیگر سینما و تلویزیون، عصر روز 27 فروردین پس از 8 ماه ماندن در حالت کما درگذشت. به نقل از مسئولان بیمارستان مهر، وی که در یک سانحه رانندگی به حالت کما رفته بود، پس از هشت ماه در بخش جراحی این بیمارستان فوت کرد...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پوپك گلدره از میان ما رفت


پوپک گلدره، بازیگر سینما و تلویزیون، عصر روز 27 فروردین پس از 8 ماه ماندن در حالت کما درگذشت.

به نقل از مسئولان بیمارستان مهر، وی که در یک سانحه رانندگی به حالت کما رفته بود، پس از هشت ماه در بخش جراحی این بیمارستان فوت کرد.

پدر پوپك گفت: جنازه پوپك نزدیك به 24 ساعت پس از فوت او در بیمارستان مهر است و هنوز اجازه انتقال به بهشت‌زهرا را نداده‌اند.

وی گفت: سه روز پس از تصادف پوپك می‌خواستم اعضاء بدن او را هدیه كنم،‌ كه پذیرفته نشد و پس از آن نیز بارها اصرار كردم كه اصلاً به آن توجهی نشد.

دكتر علی‌محمدی، پزشك معالج پوپك گلدره‏، ضایعات شدید تنه مغز را علت فوت دانست و افزود: متاسفانه امكان اهداء اعضاء او وجود نداشت.

وی در باره‌ی این كه چرا جسد این بازیگر جوان هنوز از بیمارستان ترخیص نشده، گفت: معمولاً جواز دفن یك مریض تصادفی به لحاظ قوانین كشور از طریق پزشكی قانونی صادر می‌شود.

پوپک گلدره بازیگر 34 ساله سینما و تلویزیون بود كه تاكنون در كارهایی چون موج مرده، دنیای شیرین دریا، سیندرلا، آخر بازی و مروارید سرخ به ایفای نقش پرداخته بود.

لینک ها:

سیف الله داد و پوپک گلدره را هم دعا کنید

پوپک گلدره پس از 8 ماه همچنان در بیمارستان

عوامل فیلم( سیندرلا )

نقد فیلم داخلی( سیندرلا )