تبیان، دستیار زندگی
علی کریمی هافبک فصل پیش تیم فوتبال شالکه آلمان که سابقه پوشیدن پیراهن این تیم در دو مقطع دیگر را نیز در کارنامه ورزشی‌اش دارد، صبح امروز پس از ملاقات با حبیب کاشانی برای سومین بار به طور رسمی به پرسپولیس پیوست.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازگشت جادوگر به قلعه سرخ


علی کریمی هافبک فصل پیش تیم فوتبال شالکه آلمان که سابقه پوشیدن پیراهن این تیم در دو مقطع دیگر را نیز در کارنامه ورزشی‌اش دارد، پس از ملاقات با حبیب کاشانی برای سومین بار به طور رسمی به پرسپولیس پیوست.


علی کریمی و حبیب کاشانی

علی کریمی که هفته گذشته موافقتش برای حضور در پرسپولیس را اعلام کرده بوده صبح شنبه راهی این باشگاه شد و پس از نشستی که با حبیب کاشانی داشت رسما به این تیم پرطرفدار تهرانی پیوست.

علی کریمی و حبیب کاشانی پس از پایان نشست خود با پیراهن شماره 8 عکسی به یادگار گرفتند. علی کریمی پس از توافق با مسئولان باشگاه پرسپولیس راهی هیئت فوتبال شد و قراردادش را با این تیم به ثبت رساند.

کریمی: نمی‌توانم احساسم را بیان كنم

علی كریمی گفت: خیلی خوشحالم كه پرسپولیس برگشتم.

علی كریمی پس از عقد قرار داد یكساله با پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار كرد: خیلی خوشحالم كه بار دیگر به پرسپولیس باز گشته‌ام و از كاشانی هم تشكر می‌كنم كه این شانس را به من داد تا دوباره در خدمت پرسپولیس باشم. نمی دانم چگونه احساس خود را بیان كنم، اما خیلی خوشحالم، امیدوارم كه فصل خوبی را در پرسپولیس داشته باشم و بتوانم جواب محبت‌های كاشانی را بدهم.

علی كریمی همچنین درباره سایر پیشنهاد‌های خود گفت: از دو تیم اماراتی هم پیشنهاد داشتم، اما ترجیح دادم كه در سال‌های آخر بازیگری‌ام در پرسپولیس باشم.

علی کریمی

هافبك پرسپولیس درباره موضوع سقف قرار داد و این كه آیا این بحث را در قرار داد خود با پرسپولیس رعایت كرده، گفت: فكر می‌كنم سقف قرار داد فقط در ایران وجود دارد. به هر حال باید به آن احترام بگذاریم، اما فكر می‌كنم كه یك بازیكن ملی با یك بازیكن معمولی تفاوت‌هایی دارد و ما باید این را لحاظ كنیم. در هر صورت ما این قضیه را در صحبت‌هایمان با كاشانی مد نظر داشتیم و آن را رعایت كردیم.

علی كریمی همچنین درباره سایر پیشنهاد‌های خود گفت: از دو تیم اماراتی هم پیشنهاد داشتم، اما ترجیح دادم كه در سال‌های آخر بازیگری‌ام در پرسپولیس باشم.

فرآوری: حسین محمدی

بخش ورزشی تبیان


منبع: ایسنا