تبیان، دستیار زندگی
عات بازدید مردم از نمایشگاه کتاب تهران مشخص شد در جلسه مشترک اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر، مسئولین برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، نماینده اتحادیه ناشران و سازمان های زیربط در برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، در خصوص ب...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

با حضور نمایندگانی از بیش از هفت سازمان مرتبط

ساعات بازدید مردم از نمایشگاه کتاب تهران مشخص شد


در جلسه مشترک اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر، مسئولین برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، نماینده اتحادیه ناشران و سازمان های زیربط در برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، در خصوص برگزاری این نمایشگاه تصمیمات جدیدی گرفته شد .

در این جلسه توسط نمایندگانی از سازمانها و دستگاه های مرتبط در برگزاری نمایشگاه کتاب تهران مانند نیروی انتظامی، راهنماییو رانندگی ، شورای اسلامی شهر تهران، اتحادیه و تعاونی ناشران تهران، اورژانس تهران، سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی تهران و اعضای کمیته برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در خصوص اقدامات لازم برای برگزاری نمایشگاه کتاب تهران تصمیماتی گرفته شد .

همچنین زمان بازدید مردم از نمایشگاه کتاب تهران از ساعت 10 صبح تا 8 و نیم بعد از ظهر تعیین شد. در این ساعات مردم می توانند برای بازدید از نمایشگاه کتاب، به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران مراجعه کنند.

همچنین با هماهنگی و همکاری شورای شهر و راهنمایی و رانندگی قرار است تدابیری برای کاهش بار ترافیکی مسیر های منتهی به محل برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در نظر گرفته شود .

در این جلسه همچنین در باره نحوه خدمات رسانی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و دیگر موارد جنبی برگزاری نمایشگاه مانند کریدورهای ورودی و خروجی نمایشگاه برای تردد مردم تصمیماتی گرفته شد .

مهندس حجتی رئیس نوزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در باره مشکل پیش آمده برای سالن پنج ضمن اعلام اینکه از این بابت مشکلی وجود ندارد ، گفت: ما تصمیم گرفته ایم که فضایی را برای جبران فضای سالن پنج نمایشگاه بین المللی کتاب تهران جایگزین کنیم .

وی در ادامه افزود : به زودی جلسه ای با حضور تمام دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه کتاب تهران تشکیل خواهد شد و جمع بندی تصمیمات و برنامه های نمایشگاه کتاب در این جلسه اعلام خواهد شد .

روابط عمومی موسسه تبیان