سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
برانكو: از بازی با مكزیك هراسی نداریم لیست بازیكنان داخلی سوم اردیبهشت اعلام می‌شود سرمربی كروات تیم ملی فوتبال كشورمان پس از بازگشت از آمریكا و تماشای دیدار دوستانه‌ی پاراگوئه و مكزیك اعلام كرد كه می‌توان به پیروزی برابر م...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ایران 7 خرداد با كرواسی؛ 11خرداد شاید با بوسنی

برانكو: از بازی با مكزیك هراسی نداریم
لیست بازیكنان داخلی سوم اردیبهشت اعلام می‌شود

سرمربی كروات تیم ملی فوتبال كشورمان پس از بازگشت از آمریكا و تماشای دیدار دوستانه‌ی پاراگوئه و مكزیك اعلام كرد كه می‌توان به پیروزی برابر مكزیك امیدوار بود.

برانكو ایوانكوویچ اظهار كرد: با بازی كه از حریفان ایران دیده‌ام می‌توان به كسب پیروزی برابر مكزیك امیدوار بود. از بازی برابر مكزیك هراسی نداریم.

وی تصریح كرد: معتقدم ایران در جام جهانی امتیازات خوبی خواهد گرفت.

برانكو ایوانكوویچ هم چنین در خصوص آخرین وضعیت كمپ تیم‌های ملی در آلمان تاكید كرد: فریدریش هافن آماده پذیرایی از تیم ملی است. شرایط كاملا راضی كننده است. آنها خودشان را با شرایط و خواسته‌های ما كاملا تطبیق داده‌اند و هیچ مشكلی در این خصوص وجود ندارد.

وی خاطر نشان كرد: نمی‌دانم چرا اینقدر در خصوص تیم ملی و شرایط آن حرف و حدیث است. تیم ملی مطابق با برنامه‌ریزی انجام شده فعالیت‌هایش را پیگیری خواهد كرد و هیچ خللی نیز در برنامه‌ها ایجاد نخواهد شد.

سرمربی تیم ملی افزود: بر اساس اعلام فیفا كلیه‌ی تیم‌ها موظفند تا پیش از 25 اردیبهشت لیست نهایی بازیكنان خود را اعلام كنند و ما نیز قطعا تا آن تاریخ 23 بازیكنان نهایی را معرفی خواهیم كرد.

وی اظهار كرد: با توجه به برنامه‌های تیم ملی بین اول تا سوم اردیبهشت ماه لیست بازیكنان شاغل در لیگ داخلی را برای شركت در اردوهای تیم ملی اعلام خواهیم كرد. اردوی سوییس یك تمرین سبك خواهد بود و ما نیز احتمالا چند بازی متفاوت و سبك را با تیم‌های نه چندان مطرح سوییس انجام خواهیم داد.

برانكو گفت: تاكنون دیدار روز 7 خرداد برابر كرواسی قطعی شده است و رایزنی‌ها برای نهایی شدن بازی برابر بوسنی و هرزگوین نیز ادامه دارد، اگر بتوانیم از مذاكرات نتیجه‌ای بگیریم 11 خرداد با این تیم نیز بازی دوستانه‌ای خواهیم داشت.

وی تاكید كرد: در محل كمپ تیم‌های ملی در آلمان دیدار سبك و دوستانه‌ای را با تیم منتخب فریدریش هافن انجام خواهیم داد.

برانكو ایوانكوویچ در پایان خاطر نشان كرد: سعی می‌كنیم تیم ملی در شرایطی خوب راهی آلمان شود تا با انجام بازی‌های خوب نتایج ایده‌آلی حاصل شود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین