تبیان، دستیار زندگی
داع کرد" در ادامه مسابقات فوتبال مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی باشگاه های کشور، عصر سه شنبه 29 بهمن ماه، دو تیم فوتبال پرسپولیس تهران و ملوان بندر انزلی،به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان و با ضربات پنالتی تیم ملوان جواز ص...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پرسپولیس با جام حذفی وداع کرد

در ادامه مسابقات فوتبال مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی باشگاه های کشور، عصر سه شنبه 29 بهمن ماه، دو تیم فوتبال پرسپولیس تهران و ملوان بندر انزلی،به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان و با ضربات پنالتی تیم ملوان جواز صعود به مرحله نیمه نهایی را دریافت کرد.

تیم پرسپولیس در شرایطی که علی پروین سر مربی خود را به همراه نداشت، در جریان 90 دقیقه وقت قانونی بازی، با دو گل دقایق 61 و 70 همرنگ و غلامی( از روی نقطه پنالتی) ،از ملوان بندرانزلی عقب افتاد، ولی به دلیل پیروزی 2 بر صفر پرسپولیس در دیدار رفت، کار به وقت اضافی و سپس ضربات پنالتی کشید.

در ضربات پنالتی نیز رهبری فر، انصاریان و تاتار موفق به ثمر رساندن ضربات خود نشدند و در مقابل هر سه ضربه تیم ملوان توسط غلامی، جمشیدیان و صفرخواه به گل تبدیل شد.

با احتساب این ضربات و نتیجه دیدار رفت دو تیم، ملوان با حساب 5-2 بر حریف صاحب نام خود غلبه کرد ،تا در مرحله نیمه نهایی با برنده دیدار دو تیم استقلال تهران و سپاهان اصفهان ، روبرو شود.