سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«دا» از تلویزیون پخش شد

دا نمی تواند الگو باشد!

اولین قسمت مجموعه روایت تلویزیونی کتاب «دا» به کارگردانی سینا عطائیان و تهیه‌کنندگی علی تقی پور 5 تیر ماه ساعت 20:25 از شبکه اول سیما پخش شد.

علی تقی پور تهیه‌کننده این مجموعه گفت: اولین قسمت از مجموعه روایت تلویزیونی کتاب «دا» به مدت 15 دقیقه از شبکه اول سیما پخش شد. در اولین قسمت مجموعه به روایت اولین فصل از کتاب پرداخته‌، و در این بخش به زندگی خانم حسینی در دوران کودکی و زمانی که ایشان در بصره زندگی می‌کردند، اشاره کرده‌ایم.

وی به زمان پخش مجموعه اشاره کرد و گفت: مجموعه در 120 قسمت 15 دقیقه‌ای آماده پخش خواهد شد که در حال حاضر روزهای یکشنبه و سه‌شنبه از شبکه اول قبل از اذان مغرب پخش می‌شود. احتمالاً زمان پخش مجموعه به سه روز در هفته خواهد رسید

وی در ادامه توضیح داد: در روایت تلویزیونی کتاب «دا» به متن کتاب وفادار بودیم و سعی شده با تلاش و همت دوستان تصویرسازی، روایت داستان به گونه‌ای صورت گیرد تا مخاطب هرچه بیشتر با اثر ارتباط برقرار نماید.

تقی پور در ادامه به مراحل تولید مجموعه اشاره کرد و گفت: تاکنون حدود 70 درصد از تصویربرداری رئال مجموعه انجام شده و تصویرسازی‌ها به اتمام رسیده و در حال حاضر در مرحله متحرک سازی تصاویر و مونتاژ و صداگذاری هستیم.

وی به زمان پخش مجموعه اشاره کرد و گفت: مجموعه در 120 قسمت 15 دقیقه‌ای آماده پخش خواهد شد که در حال حاضر روزهای یکشنبه و سه‌شنبه از شبکه اول قبل از اذان مغرب پخش می‌شود. احتمالاً زمان پخش مجموعه به سه روز در هفته خواهد رسید.

تعدادی از هنرمندان زن از جمله پریوش نظریه، بهناز جعفری، افسانه بایگان، شقایق فراهانی، نیوشا ضیغمی و ... در روایت داستان حضور دارند.

بخش فرهنگ پایداری تبیان


منبع :

خبرگزاری فارس

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین