تبیان، دستیار زندگی
فیلم سینمایی نارنیا (وقایع نگاری نارنیا) به كارگردانی «آندرو آدامسون» و محصول كمپانی والت دیزنی ایام نوروز از شبكه سه سیما پخش می شود. در این فیلم داستان زمانی آغاز می شود كه جنگ جهانی دوم به شدت در جریان است و لندن مرتبا بم...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«نارنیا» نوروز به شبكه سه می آید


فیلم سینمایی نارنیا (وقایع نگاری نارنیا) به كارگردانی «آندرو آدامسون» و محصول كمپانی والت دیزنی ایام نوروز از شبكه سه سیما پخش می شود.

در این فیلم داستان زمانی آغاز می شود كه جنگ جهانی دوم به شدت در جریان است و لندن مرتبا بمباران می شود. لندنی ها در پی یافتن جای امنی هستند تا از آسیب حملات هوایی در امان باشند. خانم بوسنی یكی از افرادی است كه همسرش در جنگ است و او وظیفه مراقبت از بچه ها را بعهده دارد او برای دور نگه داشتن فرزندانش از جنگ آنها را به یك منطقه روستایی می فرستد اما در آنجا ...

«وقایع‌نگاری نارنیا: شیر، جادوگر و كمد لباس» اولین قسمت از یك مجموعه كتاب موفق 7 جلدی كودكان است كه در آن بازیگرانی چون :جودی مكینتاش - جورجی هنلی، اسكاندار كینز، ویلیام موزلی ایفای نقش می كنند.

لازم به ذكر است كه فیلم‌های نوروزی شبكه سه هر شب ساعت 20:30 و تكرار آن ساعت 11:30 فردای آن روز پخش می‌شود ولی هنز زمان پخش دقیق این فیلم ها مشخص نشده است..

لینک ها :

فیلم های سینمایی نوروز 1385

مهمترین برنامه های شبكه دوم سیما در هفته جاری

7 سریال و یك سینمایی در گروه فیلم و سریال شبكه‌ی تهران

سریال هایی که نوروز امسال در تلویزیون می بینید ؟

برنامه های رادیو و تلویزیون ایران در 30 کشور جهان