تبیان، دستیار زندگی
برگزاری اولین دوره آموزش مجازی مکارو
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری اولین دوره آموزش مجازی مکارو

برگزاری اولین دوره آموزش مجازی مکارو

اولین دوره آموزش مجازی مکارو با شرکت 33 فراگیر از تاریخ 07/12/89 به مدت 2 ماه برگزار گردید. دوره مکارو یکی از دوره های دپارتمان روباتیک می باشد که پیشنیاز آن دوره آشنایی با روباتیک است. در این دوره فراگیر یک روبات به نام "مکارو" ساخته و آن را برنامه ریزی می کند. مکارو یک کیت روبوتیک می باشد. این کیت از اجزای مختلف و جدا از یکدیگر تشکیل شده است. فراگیران دوره با مطالعه محتوای آموزشی و شرکت در کلاس های مجازی جهت رفع اشکال و تعامل با استاد دوره، می‌توانند انواع بسیار متنوعی از روبات ها را توسط این کیت بسازند.

محتوای آموزشی دوره از طریق سامانه آموزش الکترونیکی در اختیار فراگیران قرار گرفته که این محتوا شامل مباحثی چون " آشنایی با سنسور ها و نحوه کار کرد آنها "، "خواندن مقاومت از روی رنگها"، "کار با اهرمها"، "یادگیری نحوه عملکرد تعقیب نور " و ... می باشد. جهت مشاهده کلیه سرفصل های محتوای آموزشی می توانید به دپارتمان روباتیک در صفحه ثبت نام دوره های مجازی مراجعه نمایید.

برگزاری اولین دوره آموزش مجازی مکارو

همچنین در طول برگزاری دوره، جهت حفظ تعامل بین فراگیران و مربی دوره تعدادی کلاس مجازی بصورت آنلاین برگزار گردید.در نهایت، در پایان دوره جهت ارزیابی نهایی فراگیران، آزمون نهایی برگزار شده و به فارغ التحصیلان گواهی پایان دوره از طرف موسسه تبیان اعطاء گردید. همچنین به نفرات برتر این دوره ها بن تخفیف برای ثبت نام در یکی از دوره های مجازی اهدا شد.

جهت ثبت نام در دوره‌های مجازی روباتیک می‌توانید به صفحه ثبت نام دوره های روباتیک مراجعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید.

 

مرکز آموزش الکترونیکی موسسه تبیان

تهیه و تنظیم: فاطمه سید خاموشی