تبیان، دستیار زندگی
در آیین اختتامیه نخستین جشنواره و نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران كه در آن وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز حضور داشتند، بازی‌ رایانه‌ای «كوهنورد» به عنوان بهترین بازی سال انتخاب شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«کوهنورد» بهترین بازی سال شد

بازی کوهنورد

در آیین اختتامیه نخستین جشنواره و نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران كه در آن وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز حضور داشتند، بازی‌ رایانه‌ای «كوهنورد» به عنوان بهترین بازی سال انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی، آیین اختتامیه نخستین جشنواره و نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران شامگاه دوشنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه با حضور سیدمحمدحسینی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رضا تقی پور؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، جواد شمقدری معاونت سینمایی و بهرام عظیمی، رامبد جوان، بهروز مینایی دبیر جشنواره، ‌نهاوندی و... در تالار وحدت برگزار شد.

بنابراین گزارش، در بخش‌های از این مراسم حضار به تماشای كلیپ جشنواره، كلیپ هیئت داوران بخش جنبی و دانش‌آموزی و همچنین كلیپ معرفی داوران بخش اصلی و روند داوری جشنواره نشستند.

در بخش پایانی این مراسم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و بهروز مینایی دبیر جشنواره بهترین‌های بازی‌های رایانه‌ای را مورد تقدیر قرار دادند.

بنابراین گزارش، در بخش بهترین بازی كوچك از بین نامزدهای موجود، دیپلم افتخار به سیدمحمدعلی وزیری برای بازی رایانه‌ای «خارج از سرزمین» رسید و تندیس این بخش و مبلغ ۲۰ میلیون ریال به مهدی بهرامی برای ساخت بازی «بو» تعلق گرفت.

در بخش بازی آنلاین بازی «آسمان دژ» تندیس و مبلغ ۳۰ میلیون ریال به فرزان ملك‌آرا به عنوان مدیر پروژه تعلق گرفت.

تقدیر ویژه هیئت داوران و مبلغ ۱۵ میلیون ریال به مرتضی رضایی مدیر پروژه «میرمهنا» رسید و مهدی خداشناس نیز برای بازی رایانه‌ای «گاندو» لوح تقدیر و ۱۰ میلیون ریال از آن خود كرد.

همچنین بازی «داستان دوستان» كه تهیه‌كنندگی آن را كانون پرورش فكری كودك و نوجوانان برعهده داشت، لوح تقدیر و ۱۰ میلیون ریال دریافت كرد.

گفتنی است،لوح تقدیر و تندیس بهترین بازی سال و ۵۰ میلیون ریال به بازی «كوهنورد» به تهیه كنندگی مؤسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان رسید.

تصاویر مراسم اختتامیه را از اینجا ببینید

تنظیم: هومن بهلولی

روابط عمومی موسسه تبیان