تبیان، دستیار زندگی
وش ارجمند و هرمز شجاعی مهر مجریان این برنامه هستند شبکه اول سیما، ویژه برنامه تحویل سال 1385 را از چهار گوشه ایران تقدیم بینندگانش می کند. رضا داستانی، تهیه کننده ویژه برنامه سال تحویل با تأیید این خبر به «بانی فیلم» گفت: «و...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سال تحویل امسال از چهار گوشه ایران

خسرو شکیبابی، احمد نجفی و داریوش ارجمند و
هرمز شجاعی مهر مجریان این برنامه هستند


شبکه اول سیما، ویژه برنامه تحویل سال 1385 را از چهار گوشه ایران تقدیم بینندگانش می کند.

رضا داستانی، تهیه کننده ویژه برنامه سال تحویل با تأیید این خبر به «بانی فیلم» گفت: «ویژه برنامه عید در مدت زمان 210 دقیقه جدا از استودیوی تهران، همراه با تصاویری از مشهد، عالی قاپوی اصفهان و حافظیه شیراز خواهد بود. همچنین در این زمینه با چند تن از هنرمندان شناخته شده نیز صحبت کرده ایم.»

براساس این گزارش طبق توافقات انجام شده، داریوش ارجمند، مجری این برنامه در استودیوی تهران است و میهمانانی چون جمشید مشایخی، علی دایی، اکبر زنجان پور و حسین رضازاده در برنامه خواهند بود.

همچنین به گفته تهیه کننده برنامه اجرای مشهد مقدس بر عهده هرمز شجاعی مهر است و در این قسمت از برنامه حجت الاسلام نقویان میهمان برنامه خواهد بود. احمد نجفی نیز مجری بخش اصفهان است و میهمان این بخش دکتر موسوی گرما رودی است.

اما بخش جالب این خبر آن است که در بخش شیرازی، خسرو شکیبایی، بازیگر سینما و تلویزیون مسؤولیت اجرای برنامه را بر عهده دارد و محمد اصفهانی به عنوان مهیمان در برنامه حضور خواهد یافت و دعای سال تحویل را به صورت زنده در برنامه اجراء می کند.

علاوه بر بخش های متنوعی که در این برنامه وجود دارد، چون کلیپ، گفت وگو با میهمانان، قطعه نمایشی نیمکت، سخنرانی مقام معظم رهبری و رییس جمهور نیز بلافاصله پس از تحویل سال نو در قالب این برنامه به صورت زنده پخش خواهد شد.

این برنامه بعد از خبر ساعت 19:30 تا 23:30 از شبکه اول سیما آغاز می شود و به مدت 210 دقیقه ادامه خواهد یافت.

یادآور می شویم احمد نجفی در حال حاضر مجری برنامه های «صندلی داغ» و «فرزند ایران» است و داریوش ارجمند نیز برنامه «طلوع ماه» را در شبکه یک اجرا می کند، اما شکیبایی برای نخستین بار است که به عنوان مجری یک برنامه در تلویزیون حضور پیدا خواهد کرد.