تبیان، دستیار زندگی
د تماشاگرنماها پس از بازی دو تیم فوتبال پیروزی و استقلال به 134 دستگاه اتوبوس خسارت وارد كردند. كارشناسان شركت واحد خسارت اولیه وارد شده به 134 دستگاه اتوبوس یاد شده را بیش از 200 میلیون ریال برآورد كرده‌اند. نهری قاضیان، مدی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خسارت 200 میلیون ریالی تماشاگران سرخابی به شرکت واحد


تماشاگرنماها پس از بازی دو تیم فوتبال پیروزی و استقلال به 134 دستگاه اتوبوس خسارت وارد كردند.

كارشناسان شركت واحد خسارت اولیه وارد شده به 134 دستگاه اتوبوس یاد شده را بیش از 200 میلیون ریال برآورد كرده‌اند.

نهری قاضیان، مدیر روابط عمومی شركت واحد افزود: ایراد خسارت به اموال عمومی كه توقف اجباری اتوبوسهای صدمه دیده و اشكال در سرویس‌رسانی به شهروندان تهرانی را موجب می‌شود، بارها از طریق رسانه‌ها به اطلاع مسؤولان و عموم مردم رسیده، اما متاسفانه تا كنون تاثیر بسزایی در رفع این معضل نداشته است.

وی افزود: شركت واحد برای بازی روز جمعه این دو تیم، 327 دستگاه اتوبوس و 400 دستگاه مینی‌بوس را از مبادی اولیه به ورزشگاه آزادی اعزام كرد كه حدودا 80 هزار نفر را جابجا كردند.

مدیر روابط عمومی شركت واحد ادامه داد: میزان خسارت اتوبوسهای صدمه دیده از 50 تا 100 درصد بوده كه با تلاش كاركنان شركت، 85 درصد از اتوبوسهای مذكور تا ابتدای فعالیت آنها در روز شنبه 20 اسفند ماه سال جاری رفع عیب شدند و مابقی در حال تعمیر و بازسازی هستند.

وی گفت: خدمات‌رسانی كامل و جامع، تبیین وظایف استادیوم ورزشی آزادی در این خصوص، هماهنگی تنگاتنگ نیروی انتظامی با شركت و مهمتر از همه تدابیر شورای تامین استان در نحوه پرداخت خسارت به اموال عمومی بیش از پیش مهم و ضروری بوده و انتظار می‌رود تمامی ارگانها و سازمانهای ذیربط در حل این مشكل شركت را یاری كنند.