تبیان، دستیار زندگی
پنجمین دوره آموزش مجازی آشنایی با روباتیک با شرکت 44 فراگیر از تاریخ 07/12/89 به مدت 2 ماه برگزار گردید. دوره آشنایی با روباتیک یک دوره مقدماتی و کوتاه مدت است که پیش نیاز دوره های مکارو و روبورو می باشد.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری پنجمین دوره آموزش مجازی آشنایی با روباتیک

برگزاری پنجمین دوره آموزش مجازی آشنایی با روباتیک

پنجمین دوره آموزش مجازی آشنایی با روباتیک با شرکت 44 فراگیر از تاریخ 07/12/89 به مدت 2 ماه برگزار گردید. دوره آشنایی با روباتیک یک دوره مقدماتی و کوتاه مدت است که پیش نیاز دوره های مکارو و روبورو می باشد. هدف از برگزاری این دوره آشنایی مقدماتی درباره روبات‌ها، اجزای اصلی، کاربرد آنها در کار و صنعت و همچنین آشنایی مقدماتی با برنامه ریزی بخش تصمیم گیری روبات‌ها و شبیه سازی آن ها به صورت ساده است.

محتوای آموزشی دوره از طریق سامانه آموزش الکترونیکی در اختیار فراگیران قرار گرفته که این محتوا شامل مباحثی چون "روبات چیست"، "شبیه ساز روبات"، "الگوریتم چیست"، "تعقیب و گریز رباتی" و ... می باشد. جهت مشاهده کلیه سرفصل های محتوای آموزشی می توانید به دپارتمان روباتیک در صفحه ثبت نام دوره های مجازی مراجعه نمایید.

برگزاری پنجمین دوره آموزش مجازی آشنایی با روباتیک

همچنین در طول برگزاری دوره، جهت حفظ تعامل بین فراگیران و مربی دوره تعدادی کلاس مجازی بصورت آنلاین برگزار گردید. در نهایت، در پایان دوره جهت ارزیابی نهایی فراگیران، آزمون نهایی برگزار شده و به فارغ التحصیلان گواهی پایان دوره از طرف موسسه تبیان اعطاء گردید. همچنین به نفرات برتر این دوره ها بن تخفیف برای ثبت نام در دوره مجازی "مکارو" اهدا شد.

جهت ثبت نام در دوره‌های آموزش مجازی روباتیک می‌توانید به صفحه ثبت نام دوره های روباتیک مراجعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید.

 

مرکز آموزش الکترونیکی موسسه تبیان

تهیه و تنظیم: فاطمه سید خاموشی