تبیان، دستیار زندگی
نائب رئیس فدراسیون فوتبال در اموربانوان گفت: اولین دوره مسابقات فوتبال کشوری بانوان نوزدهم ماه جاری در زمین شماره 3 استادیوم آزادی برگزارخواهد شد. خدیجه سپنجی ضمن بیان این مطلب افزود:این دوره از رقابتها با استقبال خوبی ازسو...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اولین دوره مسابقات فوتبال بانوان کشور برگزارمی شود

نائب رئیس فدراسیون فوتبال در اموربانوان گفت: اولین دوره مسابقات فوتبال کشوری بانوان نوزدهم ماه جاری در زمین شماره 3 استادیوم آزادی برگزارخواهد شد.

خدیجه سپنجی ضمن بیان این مطلب افزود:این دوره از رقابتها با استقبال خوبی ازسوی تیمهای نوپای استانهای سراسرکشور مواجه شده و25 تیم برای شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.

وی درخصوص لباس بازیکنان بانوان شرکت کننده ادامه داد: خانم های بازیکن با لباس گرمکن پوشیده وارد زمین می شوند و کارشناسی های به عمل آمده مشخص کرده است که نوع لباس بازیکنان به بازی آنها لطمه ای وارد نخواهد کرد و آنها آزادانه بازی را دنبال می کنند.

سپنجی با تاکید برحضور تماشاچیان خانم در بازیها تصریح کرد: خانم های علاقه مند به فوتبال که علاقه مند رفتن به استادیوم هستند می توانند دردیدارهای فوتبال بانوان حضور یابند و با حمایتهای گرم خود به تیمهای حاضر درمسابقات انگیزه دهند.

وی افزود: سطح کیفی تیم ها هنوز مشخص نیست و بطورحتم پس ازبرگزاری این مسابقات کارشناسی درمورد تیمها حاضر انجام خواهد شد.

نائب رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: پس از پایان این مسابقات 6 تیم اول به تیمهای دسته اول صعود می کنند، 6تیم دوم به عنوان تیم های دسته دوم بازی خواهند کرد وتیم های باقی مانده به به عنوان تیمهای دسته سوم در لیگهای سال آینده شرکت می کنند.

وی یادآورشد: لیگ برترفوتبال بانوان نیز ازسال 86 کار خود را آغازمی کند. مسابقات یاد شده تا 24 اسفندماه ادامه دارد.