تبیان، دستیار زندگی
بچه‌های داغدار باشگاه کاربران، شمایی که خود را فرزندان زهرا می‌پندارید. ما بر آنیم تا خیمه‌ای از نوشته‌های شما در سوگ بانوی آب و آیینه بر پا کنیم. پس دلنوشته های خود را بر در و دیوار تکیه‌ عزای باشگاه کاربران تبیان بزنید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دلنوشته های زهرایی کاربران تبیان

من اشک های تو را بر کوبه های کوچه پس کوچه های سرد و خسته مدینه یافتم. خط تو را که بر پوست هر ستاره، غزل آفتاب را می نوشتی، خواندم. من نشان کبودین تو را از قافله هایی که از کناره بقیع می گذشتند گرفتم.... این شعله های عشق توست که انسان خسته را به میهمانی آفتاب می خواند. در حجم نگاه تو افق هم رنگ می باخت. سبزی این سال ها هنوز وام دار آن نگاه بلندی است که از قله ناپیدای تو سر زد. من با نوای آشنای تو از قناعت انجمادها و از پس کوچه های حقیر خلافت ها رهیدم... اوج تسلیت تو را آن جا که مردِ راه را پای انداخت شناختم. من در خاموشی قبرت تابش هزاران خورشید را دیدم. اگر قبرت را نشانی نیست چه باک؟ هر سنگْ نبشته ای حکایت تو را دارد...

*‌ * * * *

آری می‌دانم دل تو هم مثل من این روزها گرفته است، می‌دانم.

آری می‌دانم که تو هم مثل من گلویی پر از بُغض واژه های زهرایی داری.

برای همین صدایت می زنم. بیا

بیا و تمام حرفهایت، تمام گریه‌هایت را بیاور اینجا.

در کنار ساحل غمگین تبیان که این روزها غرق در موجهای اشک و آه است.

آری بیا و فریاد بزن غمی را که بر دلت داری.

* * * * *

بچه‌های داغدار باشگاه کاربران، شمایی که خود را فرزندان زهرا می‌پندارید. ما بر آنیم تا خیمه‌ای از نوشته‌های شما در سوگ بانوی آب و آیینه بر پا کنیم.

پس دلنوشته های خود را بر در و دیوار تکیه‌ عزای باشگاه کاربران تبیان بزنید.

* * * * *

نوشته‌های شما را در روز شهادت بانوی بزرگوار دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها بصورت ویژه نامه‌ای تقدیم خواهیم کرد.

برای ثبت دلنوشته های خود به بخش ثبت مطالب روزانه موضوع  "اهل بیت" مراجعه نمایید . می توانید اینجا را کلیک کنید .


باشگاه کاربران تبیان، خیمه عزای حضرت فاطمه زهرا