تبیان، دستیار زندگی
نام‌گذاری روزی به نام روابط عمومی احساس می‌شود خبرگزاری دانشجویان ایران مدیر موسسه‌ی تحقیقات روابط عمومی ‌گفت : در شرایط كنونی ضرورت نام‌گذاری یك روز به نام روز روابط عمومی بیش از پیش احساس‌ می‌شود. «هوشمند سفیدی» از درخواست...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مدیر موسسه‌ی تحقیقات روابط عمومی:

ضرورت نام‌گذاری روزی به نام روابط عمومی احساس می‌شود

خبرگزاری دانشجویان ایران

مدیر موسسه‌ی تحقیقات روابط عمومی ‌گفت : در شرایط كنونی ضرورت نام‌گذاری یك روز به نام روز روابط عمومی بیش از پیش احساس‌ می‌شود.

«هوشمند سفیدی» از درخواست موسسه‌ی تحقیقات روابط عمومی ‌از شورای فرهنگ عمومی ‌كشور به منظور تعیین یك روز به نام روابط عمومی ‌خبر داد و گفت: در بررسی اولیه‌ای كه انجام شد به صورت تلویحی این موضوع مطرح شد ولی برای بررسی بیشتر اعلام كردند كه نهاد متولی روابط عمومی باید ‌این درخواست را ارایه كند .

وی افزود: به دنبال آن موسسه این در خواست را به اداره‌ی كل تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور ‌پی‌گیری بیشتر ارجاع داد لذا این موضوع در شورای فرهنگ عمومی ‌كشور مجددا قابل بررسی است و هم چنان امیدواریم این كار انجام شود .

مدیر موسسه‌ی تحقیقات روابط عمومی ‌گفت : با نام‌گذاری یك روز به نام روابط عمومی ‌در اعتلای روابط عمومی ‌و زمینه سازی برای معرفی روابط عمومی ‌به مردم امكان تقدیر از دست اندركاران روابط عمومی ‌در یك روز معین و زمینه سازی برای ارتقای روابط عمومی ‌اجتماعی در سطح جامعه فراهم می‌شود و در واقع دست اندركاران روابط عمومی بر ضرورت تشكیل یك روز به نام روابط عمومی تاكید دارند.

سفیدی در پایان بر ضرورت این كار در شرایط كنونی تاكید كرد.

روابط عمومی موسسه تبیان