تبیان، دستیار زندگی
پرسپولیس را باید به یك تیم تبدیل كنیم پنج شنبه شب گذشته تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه اختصاصی نادی النصر امارات به میدان رفت و بازی را با حساب 2 ـ 3 به میزبان خود واگذار كرد. تئودوریونگ مربی پرسپولیس بعد از این بازی كه به م...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تئودور یونگ:نتیجه بازی با النصر برای ما اهمیت نداشت

پرسپولیس را باید به یك تیم تبدیل كنیم

پنج شنبه شب گذشته تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه اختصاصی نادی النصر امارات به میدان رفت و بازی را با حساب 2 ـ 3 به میزبان خود واگذار كرد.

تئودوریونگ مربی پرسپولیس بعد از این بازی كه به مناسبت خداحافظی حسن سهیل برگزار شده بود در گفتگویی)؛ اظهار داشت:

نتیجه بازی اهمیت چندانی برای من نداشت بلكه برای كادر فنی پیشرفت بازیكنان مهم بود. ما نیمه اول خیلی خوب بازی كردیم در نیمه دوم هم برنامه های خود را تغییر دادیم.

وی در ادامه گفت: شرایط تیم روز به روز بهتر می شود، باید تا پایان فصل بازیكنان خود را بشناسیم، ضمن این كه سعی داریم جام حذفی را به دست آوریم و به عنوان یكی از دو تیم به لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا كنیم. در همین بازی هم اگر داور منصفانه قضاوت می كرد می توانست دو پنالتی را برای ما بگیرد.

یونگ افزود: ما در این بازی شصت دقیقه خوب كار كردیم، البته همان طور كه گفتم راه طولانی و زیادی را در پیش داریم، اما چیزهایی كه می خواستم ببینم را دیدم. ما باید پرسپولیس را از یازده بازیكن به یك تیم تبدیل كنیم.

مربی پرسپولیس در مورد روبرت ساها مدافع اهل چك تیمش گفت: من از این بازیكن راضی هستم و می دانم چه بازیكنی است، ضمن این كه باید زمان لازم را در اختیار او قرار دهیم تا با جو تیم و كشور ایران بیشتر آشنا شود.