وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
85 آماده می شود یكی از سرمایه گذاران فیلم «عروسك فرنگى»گفت: ما همچنان تلاش می كنیم این فیلم در برنامه های نوروزی سینماها به نمایش در آید. اصغر آریانخواه روز دوشنبه به خبرنگار ایسنا گفت: این فیلم در آخرین مراحل فنی به سر برد...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

"عروسك فرنگی" برای نمایش در نوروز 85 آماده می شود

یكی از سرمایه گذاران فیلم «عروسك فرنگى»گفت: ما همچنان تلاش می كنیم این فیلم در برنامه های نوروزی سینماها به نمایش در آید.

اصغر آریانخواه روز دوشنبه به خبرنگار ایسنا گفت: این فیلم در آخرین مراحل فنی به سر برده و برای نمایش در نوروز آماده می شود

طولانی شدن مراحل فنی این فیلم كه اولین تجربه كارگردانى "فرهاد صبا"ست و "رسول صدرعاملى" تهیه كننده گی آن را به عهده دارد باعث شد تا تهیه كنندگان آن از حضور در جشنواره فجر منصرف شوند.

فرهاد صبا مدیر فیلمبرداری باسابقه سینماى ایران است كه در كارنامه هنرى خود به عنوان مدیر فیلمبردار در فیلم هایى چون «كاغذ بى خط»، «تاتوره»، «آلبوم تمبر»، «بى بى چلچله»، «رابطه»، «خانه دوست كجاست؟»، «یكبار براى همیشه» «نجات یافتگان»، «گاهى به آسمان نگاه كن» و... حضور داشته است.

او اولین فیلم بلند سینمایى اش را با فیلم نامه اى از دكتر اصغر آریان خواه و براساس یك داستان خارجى جلوى دوربین برده است.به گزارش روابط عمومی فیلم عروسك فرنگی در خلاصه داستان فیلم آمده است: شهاب سالک، مردی جاافتاده و مشاور موفق حقوقی - موجه و متین در موقعیت شغلی و اجتماعی، بی قید و هوس ران در زندگی شخصی - خواسته یا ناخواسته، از روی عشق یا هوس، شبانه روز به مریم می اندیشد.

دختری نه زشت و نه زیبا، نه دوست داشتنی و نه نفرت انگیز، دختری که ساده است و نیست، معصوم است و نیست، دختری که به رغم روزمرگی درنیافتنی است.

در این فیلم خسرو شكیبایى، پونه حاج محمدى، محمد كاسبى، آزیتا لاچینى و حسن پورشیرازى به ایفاى نقش مى پردازند .

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین