تبیان، دستیار زندگی
جلسه پرسش و پاسخ رضا كیانیان با دانشجویان دانشكده هنرهای زیبا روز چهارشنبه 10 اسفند ماه برگزار می‌شود. این جلسه پیرو برگزاری كارگاه بازیگری كیانیان كه چندی پیش توسط انجمن اسلامی دانشجویان دانشكده هنرهای زیبا در تالار مولوی ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رضا كیانیان با دانشجویان دانشكده ی هنرهای زیبا دیدار می‌كند


جلسه پرسش و پاسخ رضا كیانیان با دانشجویان دانشكده هنرهای زیبا روز چهارشنبه 10 اسفند ماه برگزار می‌شود.

این جلسه پیرو برگزاری كارگاه بازیگری كیانیان كه چندی پیش توسط انجمن اسلامی دانشجویان دانشكده هنرهای زیبا در تالار مولوی برگزار شده بود، تشكیل خواهد شد.

لازم به ذكر است در این دیدار دوستانه كیانیان، درآمد حاصل از تدریس در این كارگاه را در قالب وسایل كمك آموزشی به دانشجویان دانشكده هنرهای زیبا اهداء خواهد كرد.

كیانیان درباره احتمال ادامه برگزاری این كارگاه آموزشی به ایسنا گفت: این پیشنهاد مطرح شد اما به اعتقاد من بهتراست برنامه‌های آینده این كارگاه با حضور استادان و هنرمندان دیگر برگزار شود تا شركت‌كنندگان با تئوری‌ها و شیوه‌های متفاوتی آشنا شوند.

وی در پایان تاكید كرد: از برگزاری كارگاه‌های آموزشی در هر یك از دانشكده‌های هنری استقبال می‌كنم به شرط اینكه مسئولان آن دانشكده علاقه‌مند باشند و من هم بتوانم زمان برگزاری كارگاه را با فعالیتهای دیگرم هماهنگ كنم.

به گزارش ایسنا، این دیدار دوستانه ساعت 12 روز 10 اسفند ماه در تالار استاد سمندریان دانشكده هنرهای زیبا و با همكاری انجمن اسلامی دانشجویان این دانشكده برگزار می‌شود.


لینک ها :

رضا كیانیان و بازیگر ژاپنی