تبیان، دستیار زندگی
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان سپاه محمدرسول‌الله(ص) تهران بزرگ، از راه‌اندازی سامانه اطلاع‌رسانی پیامك ویژه دانش‌آموزان شركت‌كننده در اردوی راهیان نور خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جابر فضلی:

سامانه اطلاع‌رسانی پیامك ویژه راهیان نور راه‌اندازی شد

راهیان نور

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان سپاه محمدرسول‌الله(ص) تهران بزرگ، از راه‌اندازی سامانه اطلاع‌رسانی پیامك ویژه دانش‌آموزان شركت‌كننده در اردوی راهیان نور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، «جابر فضلی» رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان سپاه محمدرسول‌الله(ص) تهران بزرگ، امروز 22 اسفندماه، در نشست خبری «اردوی راهیان نور ـ درس آمادگی دفاعی» كه در سالن نشست‌های ایكنا برگزار شد، از راه‌اندازی سامانه اطلاع‌رسانی پیامك ویژه دانش‌آموزان شركت‌كننده در اردوی راهیان نور خبر داد.

وی هدف از راه‌اندازی این سامانه را ادامه ارتباط مستمر با دانش‌آموزان پس از پایان این دوره اعلام كرد و افزود: ابزارهای فضای مجازی موجب بروز تأثیرات منفی بر ذهن كودكان و نوجوانان شده است و اردوهای دانش‌آموزی راهیان نور فرصت مغتنمی برای كشاندن اذهان این قشر به دنیای واقعی در مناطق جنگی و مراكز علمی فراهم می‌آورد.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان سپاه محمدرسول‌الله(ص) تهران بزرگ، اقدامات فرهنگی انجام‌شده در اردوگاه‌های راهیان نور را یكی از ابزارهای مقابله با جنگ نرم دشمن ارزیابی كرد و گفت: مجموع برنامه‌های سال 90 حدود 120 عنوان برآورد شده است كه از این میان بالغ بر 100 برنامه به اقدامات مقابله‌ای با جنگ نرم دشمن مربوط می‌شوند.

در این نشست همچنین «بهزاد تیمورپور»، مسئول روابط عمومی ستاد اردوهای دانش‌آموزی راهیان نور، در بیان فعالیت‌های انجام‌شده در حوزه فضای مجازی در اردوهای تخصصی دانش‌آموزی با رویكرد درس آمادگی دفاعی، از برگزاری مسابقات پیامك، بلوتوث و وبلاگ‌نویسی به مناسبت اعزام اردوهای دانش‌آموزی به مناطق جنگی جنوب كشور خبر داد.

وی مسابقه بلوتوث‌ها شامل عكس‌ها و فیلم‌های تلفن همراه دانش‌آموزان از اردوها و مناطق جنگی جنوب كشور را یكی از جالب‌ترین و برجسته‌ترین قسمت‌های این اردوها برشمرد كه از استقبال بسیار خوبی در میان دانش‌آموزان اعزامی به این اردوها برخوردار شده است.

مسئول روابط عمومی ستاد اردوهای دانش‌آموزی راهیان نور همچنین برگزاری مسابقات وبلاگ‌نویسی به همت مراكز بسیج آموزش و پرورش را یكی دیگر از فعالیت‌های مربوط به اعزام تخصصی دانش‌آموزان به اردوهای راهیان نور عنوان كرد.

تنظیم: هومن بهلولی