تبیان، دستیار زندگی
ورزشگاه پرسپولیس به نام مرحوم سبزی نامگذاری می شود با تلاش و پیگیری مدیریت باشگاه پرسپولیس ، این باشگاه صاحب ورزشگاهی اختصاصی شد .  باشگاه پرسپولیس این ورزشگاه را طی مزایده ای خریداری کرده و قراراست ازاین پس تمرینات تیم فوتبا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پرسپولیس هم صاحب ورزشگاه اختصاصی شد

ورزشگاه پرسپولیس به نام مرحوم سبزی نامگذاری می شود

با تلاش و پیگیری مدیریت باشگاه پرسپولیس ، این باشگاه صاحب ورزشگاهی اختصاصی شد .

باشگاه پرسپولیس این ورزشگاه را طی مزایده ای خریداری کرده و قراراست ازاین پس تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس به این ورزشگاه انتقال یابد .

بر همین اساس تیم فوتبال پرسپولیس پس ازتغییر کادر فنی محل تمرینات خود را ازکارگران به زمین دانشگاه تهران انتقال داد اما ازصبح امروز تمرینات این تیم با حضورمدیرعامل این باشگاه، زیر نظر تئودو یونگ و حمید استیلی درورزشگاه تازه خریداری شده شهرقدس پیگیری شد تا این ورزشگاه بطورغیررسمی افتتاح شود . البته قرار است مراسم افتتاح رسمی این ورزشگاه طی مراسمی با حضورمسئولان سازمان تربیت بدنی، پیشکسوتان، قهرمانان و چهره های ماندگاراین باشگاه بزودی برگزار شود .

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره خریداری باشگاه اختصاصی پرسپولیس گفت : برخورداری باشگاه بزرگ و پرطرفداری نظیر پرسپولیس از ورزشگاه و امکاناتی مستقل نیازی ضروری به شمارمی رفت که باید ازتحقق این خواسته در مقطع کنونی خرسند بود . البته درخرید این ورزشگاه اعضای شورای شهر و شهرداری شهرقدس تلاش وهمکاری صمیمانه ای با باشگاه پرسپولیس داشتند که باید اززحمات این عزیزان تشکرکنم .

انصاریفرد از بیان مبلغ خریداری این ورزشگاه خودداری کرد و اظهار داشت : ورزشگاه مذکوربا مبلغ نسبتا متعادلی خریداری شده و کارهای اداری انتقال آن درحال انجام است و پیش بینی های لازم درخصوص پرداخت مبلغ مورد توافق بصورت اقساط و از طریق درآمدزایی باشگاه انجام شده است .

وی درتشریح امکانات و تجهیزات ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس خاطرنشان کرد : این ورزشگاه ازامکانات رفاهی خوبی برای بازیکنان برخورداراست بطوری که بازیکنان می توانند ضمن دو نوبت تمرین در روز از امکانات سونا، استخر، خوابگاه ، کلاسهای تئوری و ... استفاده کنند ضمن اینکه این ورزشگاه اززیرساخت های مناسبی بمنظوراحداث سالن های چند منظوره ، چمن مصنوعی و ... برخوردار است.

وی اضافه کرد : این ورزشگاه در حال حاضر 30 هزار نفر گنجایش دارد که سکوهای تماشاگران تا سقف 20هزارنفرآماده بهره برداری است و 10هزارسکوی دیگر نیزبزودی آماده بهره برداری خواهد شد . ضمن اینکه این ورزشگاه گنجایش افزایش جایگاه تماشاگران تا سقف 50 هزار نفررا نیز دارد .

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد : این ورزشگاه درجاده قدیم کرج واقع شده و ازمیدان آزادی 17کیلومتر فاصله دارد و تماشاگران می توانند به سهولت خود را به این ورزشگاه برسانند و برای حضور تماشاگران در تمرینات پرسپولیس هیچگونه منع ومحدویتی وجود ندارد .

انصاریفرد اضافه کرد : ازفدراسیون فوتبال درخواست کردیم دیدار پرسپولیس و کشت و صنعت در چارچوب مسابقات جام حذفی که قرار است در ورزشگاه شریعتی کرج برگزار شود را به ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس منتقل کند که در صورت موافقت شورای تامین استان آمادگی این را داریم تا با توجه به زمین مناسب ورزشگاه شهر قدس این دیداررا در ورزشگاه جدید پرسپولیس برگزار کنیم .

وی در پایان یادآور شد : قصد داریم ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس را به نام مرحوم مجید سبزی نامگذاری کنیم تا نام و یاد این بازیکنان پرسپولیس همواره زنده بماند .