تبیان، دستیار زندگی
مصطفی دنیزلی سرمربی ترک پاس تهران قبل از بازگشت به تهران و آغاز مرحله جدید تمرینات تیمش در برنامه پربیننده آخرین نقطه که از کانال تلویزیونی استار ترکیه پخش می شود شرکت کرد. دنیزلی در این برنامه پیرامون مسائل مختلفی حرف زد که...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دنیزلی: در ایران هیچ کس از حمله آمریکا نمی ترسد

مصطفی دنیزلی سرمربی ترک پاس تهران قبل از بازگشت به تهران و آغاز مرحله جدید تمرینات تیمش در برنامه پربیننده آخرین نقطه که از کانال تلویزیونی استار ترکیه پخش می شود شرکت کرد. دنیزلی در این برنامه پیرامون مسائل مختلفی حرف زد که با هم گوشه هایی از حرفهایش را مرور می کنیم.

تیم پاس تیم محبوب و پرطرفداری نیست اما از وقتی من به این تیم پیوستم شمار طرفدارانش بیشتر شده است. این تیم برای خودش صاحب هویتی است و یکی از تیم های مطرح ایران محسوب می شود.

در حال حاضر فقط 4 امتیاز از تیم صدرنشین کمتر داریم و در جمع مدعیان قهرمانی هستیم و این هدف را تا پایان فصل دنبال می کنیم.

من عادت ندارم کاری را نیمه کاره رها کنم، از این اتفاق خوشم نمی آید و دوست دارم کاری که شروع کرده ام را به پایان برسانم.

به همین دلیل تا پایان فصل از پاس جدا نمی شوم ولی بعد از پایان فصل امکان جدایی ام بسیار زیاد است. تهران را به خاطر شایعاتی از قبیل نداشتن امنیت یا احتمال حمله آمریکا ترک نمی کنم، من فقط کمی از تدارکات و امکانات فوتبال در ایران گله دارم و اگر فصل آینده در ایران نباشم دلیلش فقط همین است.

برخلاف تصور دیگران، در تهران اصلاً کسی از احتمال حمله آمریکا و این قبیل حرف ها ترسی ندارد و اصلاً صحبتی در این خصوص نیست و مردم ایران در امنیت زندگی می کنند. آنها خونگرم هستند.

قبلاً با من درباره هدایت تیم ملی ترکیه صحبت شده بود و اخیراً هیچ صحبتی پیرامون این قضیه نشده است.