تبیان، دستیار زندگی
10 فیلم منتخب به نمایش درآمده در بیست و چهارمین جشواره بین المللی فیلم فجر، مطابق سنوات گذشته حوزه هنری در قالب برنامه مروری بر فیلم های جشنواره فجر از 3 لغایت 12 اسفند ماه (هر روز یک فیلم در3سانس) در تالار اندیشه حوزه هنری ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نمایش آثار منتخب بیست و چهارمین جشنواره فیلم فجر در حوزه هنری

10 فیلم منتخب به نمایش درآمده در بیست و چهارمین جشواره بین المللی فیلم فجر، مطابق سنوات گذشته حوزه هنری در قالب برنامه مروری بر فیلم های جشنواره فجر از 3 لغایت 12 اسفند ماه (هر روز یک فیلم در3سانس) در تالار اندیشه حوزه هنری به نمایش گذاشته می شود.

در این دوره از جشنواره منتخب فیلم فجر حوزه هنری فیلم های: زمان می ایستد (علیرضا امینی)،  چند میگیری گریه کنی  (شاهد احمد لو)،  سفر به هیدالو  (مجتبی راعی)،  زمستان است  (رفیع پیتز)،  جایی در دور دست  (خسرو معصومی)،  شب بخیر فرمانده  (انسیه شاه حسینی)،  شهر آشوب ( یدا... صمدی)،  چهارشنبه سوری  (اصغر فرهادی)، خانه روشن (وحید موساییان) به نمایش درمی آید.

"  چند می گیری گریه کنی " - کارگردان: شاهد احمد لو

لازم به ذکر است، آخرین فیلم این جشنواره که در روز جمعه 12 اسفند ماه جاری به نمایش در خواهد آمد ، هنوز مشخص نشده و به زودی متعاقبا اعلام خواهد شد.

گفتنی است ، این فیلم ها در 3 سانس 16، 30/20 و22 در تالار اندیشه حوزه هنری ، واقع در تقاطع خیابان حافظ و سمیه به نمایش در می آیند.

لینک ها :

همه چیز در باره فیلم های بیست و چهارمین جشنواره

بیست و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر