وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رگزاری نخستین هم اندیشی ساماندهی و اطلاع رسانی میراث مطبوعاتی ایران خبرگزاری مهر نخستین هم اندیشی ساماندهی و اطلاع رسانی میراث مطبوعاتی ایران ، اردیبهشت ماه 1385 در کتابخانه ملی ایران برگزار می شود . علی اکبر اشعری - رئیس ساز...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران خبر داد :

برگزاری نخستین هم اندیشی ساماندهی و اطلاع رسانی میراث مطبوعاتی ایران

خبرگزاری مهر

نخستین هم اندیشی ساماندهی و اطلاع رسانی میراث مطبوعاتی ایران ، اردیبهشت ماه 1385 در کتابخانه ملی ایران برگزار می شود .

علی اکبر اشعری - رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با اعلام این خبر افزود : بعد از برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، اولین هم اندیشی ساماندهی میراث مطبوعاتی ایران به منظور گردآوری و بحث و بررسی های لازم در این زمینه برپا می شود.

وی تصریح کرد : این بررسی شامل روزنامه ها و جراید دیروز و امروز ایران است که درست با اولین جریده در زمان مظفرالدین شاه آغاز شده و تا امروز ادامه پیدا می کند.

اشعری با اشاره به نواقص موجود در کتابخانه ها و مراکز آرشیوی در این خصوص اظهار داشت : این حرکت با همکاری کتابخانه های بزرگ کشور و معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد انجام می شود و از آنجایی که موضوع آن ، گردآوری جراید و نشریات فارسی زبان داخلی برای تکمیل آرشیو ملی است ، این احتمال نیز وجود دارد که با برخی کتابخانه ها و مراکز آرشیوی دنیا که این اسناد را در اختیار دارند ، وارد مذاکره و همکاری شویم .

روابط عمومی موسسه تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین