لادو آخالاییا:به زودی عنایتی و اكبرپور را پشت سر می گذارم می دانم اكبرپور و عنایتی، ‌مهاجمین آماده و فرصت طلبی هستند و رقابت با آن ها سخت است، اما قول می دهم به زودی در استقلال فیكس شوم. لادو آخالاییا، مهاجم جدید استقلال در ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ادعای عجیب مهاجم جدید استقلال

لادو آخالاییا:به زودی عنایتی و اكبرپور را پشت سر می گذارم

می دانم اكبرپور و عنایتی، ‌مهاجمین آماده و فرصت طلبی هستند و رقابت با آن ها سخت است، اما قول می دهم به زودی در استقلال فیكس شوم.

لادو آخالاییا، مهاجم جدید استقلال در گفتگویی  ضمن بیان مطالب فوق گفت:

اهل كشور گرجستان هستم، 23 سال سن دارم و در پست مهاجم فوتبال بازی می كنم.

وی در مورد سابقه بازی خود خاطرنشان كرد: من سابقه بازی در لیگ مولداوی و لیگ سوئیس را دارم و قبل از پیوستن به استقلال هم با دینامو تفلیس قرارداد داشتم و در این باشگاه فوتبال بازی می كردم.

در كشور سوئیس هم در تیم اف.ث زوریخ توپ می زدم و سابقه گل زنی به تیم هایی همچون تون و بازل را هم دارم.

لادو در خصوص شناخت خود از لیگ ایران و باشگاه استقلال تصریح كرد: من به وسیله گیلائوری نسبت به استقلال شناخت پیدا كردم، می دانستم كه گیلائوری چهره شناخته شده ای از فوتبال گرجستان در لیگ ایران است.

همچنین از این طریق پی بردم استقلال یك تیم قوی و پرطرفدار است و چندین بار سابقه قهرمانی در لیگ ایران را دارد، ضمن این كه فیلم بازی های استقلال را نیز دیده بودم.

مهاجم 23 ساله استقلال درخصوص شناخت خود از فوتبال ملی ایران اظهار داشت: همان طور كه گفتم نسبت به لیگ ایران از طریق گیلائوری شناخت پیدا كردم ولی فوتبال ملی ایران را قبل از مطرح شدن حضورم در استقلال كاملا می شناختم. می دانم ایران تیمی است كه به رقابت های جام جهانی آلمان راه پیدا كرده است. فوتبالیست های ایرانی شاغل در اروپا به ویژه ایرانی هایی كه در آلمان و ایتالیا بازی می كنند را كاملا می شناسم.

مطمئنم حضور ایران در جام جهانی نقش مهمی در معرفی بیشتر فوتبال این كشور به جهان دارد.

مهاجم جدید و گرجستانی استقلال درخصوص رقابت سختش برای قرار گرفتن در تركیب ثابت تیم با مهاجمین آماده ای همچون اكبرپور و عنایتی تاكید كرد: من از طریق صحبت های گیلائوری و مشاهده نوار بازی های استقلال به این موضوع پی بردم كه عنایتی و اكبرپور دو مهاجم آماده و فرصت طلب هستند و رقابت با آن ها كار سختی است، اما با آمادگی كه من در حال حاضر دارم قول می دهم كه به زودی در استقلال فیكس شوم.

لادو در پایان در مورد مدت قرارداد خود با استقلال گفت: مدت قرارداد من با باشگاه استقلال یك سال و نیم خواهد بود، امیدوارم كه در طی این مدت بتوانم با گل زدن برای استقلال مفید و موثر واقع شوم.