تبیان، دستیار زندگی
«كیوان ساكت» به زودی سه كتاب خود را عنوان‌های «با موج تا كرانه»، «خوشه چین تاك همسایه» و« 18 قطعه برای تار» را منتشر می‌كند. كیوان ساكت بااعلام این خبر گفت: كتاب «18 قطعه برای تار» حدود 10 سال پیش نیز به چاپ رسیده بود كه هم...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«كیوان ساكت» نوشته‌های خود را منتشر می‌كند

«كیوان ساكت» به زودی سه كتاب خود را عنوان‌های «با موج تا كرانه»، «خوشه چین تاك همسایه» و« 18 قطعه برای تار» را منتشر می‌كند.

كیوان ساكت بااعلام این خبر گفت: كتاب «18 قطعه برای تار» حدود 10 سال پیش نیز به چاپ رسیده بود كه هم اكنون همراه با نوار اجرای این قطعات دوباره منتشر می‌شود. همچنین كتاب«با موج تا كرانه» شامل بخشی از قطعات آلبوم‌های شرق اندوه و شبی با خورشید است كه در مراحل پایانی قرار دارد و به زودی آن را در بازار كتاب منتشر خواهم كرد.

این نوازنده تار از انتشار دیگر كتاب خود با عنوان «خوشه چین تاك همسایه» خبر داد و گفت:‌این كتاب كه دیرتر از بقیه كتاب‌ها منتشر خواهد شد به دنبال استقبال كتاب دیدار و شرق اندوه شكل گرفته كه در واقع شامل تنظیماتی برای تار است كه از طریق انتشارات چنگ به چاپ می‌رسد.

«كیوان ساكت» در خاتمه خاطر نشان كرد: در كنار انتشار این كتاب‌ها قصد دارم چندین كنسرت را در شهرهای مختلف ایران برگزار كنم.