تبیان، دستیار زندگی
یک متخصص آمریکایی عکاسی در سرعت بالا با استفاده از یک دوربین حرفه ای ویژه موفق شد تصاویری شگفت انگیزی از لحظه عبور گلوله از میان اشیای مختلف را تهیه کند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شاهکارهای یک عکاس و تصاویر شگفت انگیز عبور گلوله از میان اشیا

یک متخصص آمریکایی عکاسی در سرعت بالا با استفاده از یک دوربین حرفه ای ویژه موفق شد تصاویری شگفت انگیزی از لحظه عبور گلوله از میان اشیای مختلف را تهیه کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، «آلن سیلر» 55 ساله اهل کالیفرنیا که کارشناس عکاسی در سرعت بالا است توانست با استفاده از یک اسلحه گرم و یک دوربین تغییر داده شده از لحظه برخورد و عبور گلوله از میان اشیای مختلف را عکسبرداری کند.

این عکسها مدل منفجر شدن این اشیاء که در میان آنها یک اسنفج حمام، تربچه و وسایل تزئینی کریسمس به چشم می خورند را به زیبایی نشان می دهند.

این عکاس خوش ذوق، این تصاویر را در یک اتاق تاریک هنگامی که در فاصله 20 سانتیمتری از هدف قرار گرفته بود تهیه کرده است

شاتر لیزری دوربین «نیکون D40» با عملکرد حرکت آهسته از لحظه شلیک گلوله ای که با سرعت حدود 500 فوت بر ثانیه حرکت می کرد عکس گرفت. این دوربین برای شکار این حرکت نزدیک به سرعت نور به یک فلاش میکروثانیه نیاز داشت.

براساس گزارش دیلی میل، خرید یک فلاش با این سرعت بسیار گران است و معمولا چند هزار دلار قیمت دارد اما آلن سیلر موفق شد با قیمت حدود 300 دلار این فلاش را از روی سایت eBay خریداری کند.

وی گفت: «شلیک بسیار استرس زا بود. زمانی که گلوله رها می شود کار تمام است. تو یا می توانی و یا نمی توانی یک عکس خوب بگیری.

تصاویر شگفت انگیز
تصاویر شگفت انگیز
تصاویر شگفت انگیز
تصاویر شگفت انگیز
تصاویر شگفت انگیز
تصاویر شگفت انگیز


باشگاه کاربران تبیان. ارسالی از shilda