تبیان، دستیار زندگی
اهانت کنندگان به مقدسات مسلمانان منتظر عواقب بعدی آن باشند خبرگزاری مهر رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به قطع سرور سایت های ایرانی و اهانت رسانه های غربی به مقدسات اسلامی، ایجاد یک "هاستینگ ملی" برای دفاع از ارزش های نظام...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هاستینگ ملی در کشور یک ضرورت است

اهانت کنندگان به مقدسات مسلمانان منتظر عواقب بعدی آن باشند


خبرگزاری مهر

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به قطع سرور سایت های ایرانی و اهانت رسانه های غربی به مقدسات اسلامی، ایجاد یک "هاستینگ ملی" برای دفاع از ارزش های نظام جمهوری اسلامی ایران و تمامی مسلمانان جهان ضرورتی اجتناب ناپذیر دانست.

عماد افروغ افزود: کشورهایی که به راحتی به مقدسات اسلامی توهین می کنند، باید بدانند که ملت ایران به راحتی از اهانت به مقدسات نخواهد گذشت و پاسخ اهانت آنها را خواهد داد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس "هک کردن" سایت های کشورهای اهانت کننده به مقدسات مسلمانان به نشانه اعتراض جامعه مسلمان در برخورد با توهین به مقدسات اسلام و جلوگیری از تکرار چنین اعمالی را، حداقل کار ممکن از سوی ملت ایران اعلام کرد.

نماینده تهران گفت : در نظام جمهوری اسلامی ایران که دولت آن یک دولت ارزشی و انقلابی است، باید تلاش شود که نسبت به تکرار اهانت کشورهای بیگانه بیش از گذشته تدابیر امنیتی اندشیده شود، زیرا نظام جمهوری اسلامی ایران، یک نظام دینی در جهان به حساب می آید.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس، واکنش مسلمانان نسبت به اهانت برخی کشورهای غربی را عملی معنادار برشمرد و افزود: این حرکت ایرانیان نشان از آن دارد که به هیچ یک از کشورهای غربی اجازه نخواهند داد به مقدساتشان توهین کنند که کشورهای غربی از جمله آمریکا باید این موضوع را به درستی درک کند.

افروغ اختصاص 6 میلیارد تومان به بودجه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای مقابله با تهاجمات کشورهای غربی را، از گام های بسیار مثبت مجلس توصیف کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، نقض آزادی توسط کشورهای غربی را نقض عدالت ، سعادت و صلح وامنیت دانست و تاکید کرد : هر دولتی که آزادی کشوری را نقض کند،عدالت را نقض کرده که همین امر باعث خواهد شد اولین قربانی در همان کشور آزادی باشد، زیرا حرمتی که آزادی فرد دارد باعث خواهد شد که آزادی جامعه نیز پاس داشته شود.

افروغ درپایان خاطر نشان کرد: دولت باید با تمام وجود با تهاجم فرهنگی کشورهای غربی مقابله کند و آن را در دستور کار خود قرار دهد و بداند که مجلس به تمام وجود در این خصوص دولت را حمایت خواهد کرد.

روابط عمومی موسسه تبیان