وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دل کندن از "احمد" برایم خیلی سخت بود دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، سردار شهید احمد کاظمی را یک "قهرمان ملی گمنام" توصیف کرد و گفت: احمد قهرمان مخلصی بود که خود را در گمنامی تعریف می کرد تا این که بخواهد در صحنه های تبلیغی یا سی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

در آستانه اربعین شهادت سرلشکر کاظمی

دل کندن از "احمد" برایم خیلی سخت بود


  

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، سردار شهید احمد کاظمی را یک "قهرمان ملی گمنام" توصیف کرد و گفت: احمد قهرمان مخلصی بود که خود را در گمنامی تعریف می کرد تا این که بخواهد در صحنه های تبلیغی یا سیاسی حضور یابد

دکتر محسن رضایی در آستانه اربعین شهادت سردار احمد کاظمی و همرزمانش در سانحه سقوط هواپیمای فالکن سپاه، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی "مهر"، از احساس خود در لحظه شنیدن خبر سقوط هواپمای فالکن چنین گفت : آن روز در اتاق کارم بودم که با شنیدن خبر شهادت "احمد کاظمی" حالت شوک و ناباوری به من دست داد، به طوری که حتی دوستان اطراف من ترجیح دادند مرا برای لحظاتی تنها بگذارند.

فرمانده کل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس با تاکید بر اینکه رابطه ای عاطفی با احمد کاظمی داشته و سالها در کنار هم بودند و عشق و علاقه خاصی بین من و او بود، اظهار داشت: دل کندن از احمد برایم خیلی سخت بود. اینکه به خودم بباورانم که دیگر احمد در کنارم نیست، کار ساده و راحتی نبود.

وی تاکید کرد: احمد قهرمان ملی گمنامی بود که سی سال زندگی خود را قبل و بعد از انقلاب وقف اسلام، انقلاب، امام و ملت ایران کرد.

محسن رضایی اظهار داشت : کاظمی به معنای واقعی کلمه قهرمان مخلصی بود که خود را در گمنامی تعریف کرد تا اینکه بخواهد در صحنه های تبلیغی یا سیاسی حضور یابد.

  

کاظمی یک "قهرمان ملی گمنام" بود

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سئوالی درباره آثار جبران ناپذیر از دست دادن افرادی چون "احمد کاظمی" برای کشور، گفت : متاسفانه مسئولان هنوز برای جان انسان ها اهمیت لازم را قائل نیستند؛ تصادفات جاده ای، سقوط هواپیماها و مسائل دیگری از این دست، نشان دهنده آسیب جدی در مدیریت کشور است و اینکه حساسیت، مسئولیت پذیری، بازخواست ها و نظارت های لازم در این زمینه وجود ندارد.

رضایی گفت: تا زمانی که چنین روحیه و آسیبی در مسئولان ما باشد، بدون شک باز هم از این حوادث خواهیم داشت.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان تاکید کرد: این حوادث باید پایان بی تفاوتی و سرآغاز یک بازنگری جدی از سوی مسئولان در این مسائل باشد.

 ویژه نامه شهادت فرماندهان ارشد سپاه پاسداران 

 روایتی ناگفته و به‌یادماندنی از سردار جاودانه ایران 

 آخرین دست نوشتهسردار حاجاحمدكاظمی 
 درّ غلتان سپاه 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین